Керамічні фрези часто використовуються в манікюрі та педикюрі для зняття штучного покриття (гель, акрил, чи гель-лак) завдяки їх комфорту в роботі. Проте, ці інструменти мають значно ширший спектр застосувань, який часто недооцінюється через високу вартість інструменту. Майстри, які спробували купити фрезу для нігтів з кераміки та протестували її, більше не хочуть повертатися до аналогів, адже керамічна насадка для фрезера виправдовує кожну інвестовану копійку своєю ефективністю та довговічністю. 

Керамічні фрези для апаратного манікюру

Керамічні фрези для апаратного манікюру: розглядаємо види насічок

Якщо для вас важлива якість й комфорт в роботі, не варто економити на покупці манікюрних інструментів. Керамічні фрези для манікюру забезпечують м'яке зняття штучного покриття, що робить процес найбільш комфортним і приємним для клієнта. Головне для досягнення певного результату – вибрати правильний вид інструменту, враховуючи форму, діаметр, тип насічки тощо. Якщо ви знайшли у продажу надто бюджетні керамічні фрези для апаратного манікюру, ми б не радили вам їх замовляти, адже вони не гарантують ефективність, тривалу гостроту й зменшення навантаження на ніготь, що дуже важливо для власниць чутливих нігтів. 

З яким типом насічки можна купити керамічні фрези для манікюру? Розглянемо їх особливості:

тезаХрестоподібні – найбільш популярні насадки для зняття гель-лаку та інших штучних матеріалів, які здатні знімати матеріал будь-якої товщини. Вони є ідеальним варіантом для виконання більшості завдань при знятті штучного покриття і вважаються універсальним типом насічок.
тезаПоздовжні – з ними можна делікатно зняти тонкий шар матеріалу, забезпечивши відсутність дискомфорту під час процедури, тому подібні манікюрні інструменти стануть ідеальним варіантом для новачків, яким потрібно відточити практичні навички.
тезаГвинтові – якщо ви не знаєте, яку керамічну фрезу вибрати для інтенсивного та прискореного зняття товстого шару покриття, то віддавайте перевагу насадкам з гвинтовою насічкою, адже вони оптимізують процес і пришвидшують досягнення результату.

Вибір насічки впливає на комфорт майстра, інтенсивність зняття штучного покриття й рівень безпеки під час виконання процедури, тому відповідально підійдіть до покупки манікюрних інструментів, зважаючи на всі нюанси. 

Якої форми може бути керамічна фреза для зняття гель-лаку?

Ще один важливий момент – це форма. По суті, саме вона визначає цільове призначення фрезерної насадки. Керамічні фрези за своїми функціями подібні до твердосплавних, але вони гостріші й продуктивніші. Базові насадки з кераміки зазвичай використовуються саме в роботі зі штучними покриттями, тому пропонуємо вам проаналізувати найбільш популярні спеціалізовані форми:

готово«Кулька». Керамічна фреза такої форми відмінно підходить для швидкого та ефективного видалення пошкодженого нігтя, ураженого оніхолізисом. З її допомогою легко створити точну борозну й обрізати ніготь за лічені секунди. А ще «кулькою» можна вправно видалити стрижневі мозолі, очистити та обробити тріщини на загрубілій шкірі стопи й навіть створити отвір під пірсинг на вільному краю нігтя чи зробити поглиблення на штучному покритті для встановлення в це місце страз, «бульйонок» або іншого декору.
готовоТонкі конусоподібні фрези. З їх допомогою зручно випилювати натуральні нігті після нарощування для створення естетично привабливого торця.
готовоКонусоподібні насадки. Вони вважаються найбільш універсальними фрезами: підходять як для педикюру, так і для манікюру, а також використовуються для коригування довжини натуральних нігтів.

Керамічні фрези дозволяють майстрам не тільки ефективно виконувати різноманітні процедури, але й забезпечують комфорт для клієнтів, зводячи до мінімуму можливі незручності. Магазин манікюру Witalina пропонує широкий асортимент фрез з кераміки, тому на сайті witalina.com ви точно знайдете свого фаворита. 

Ціна керамічної фрези в інтернет-магазині «Віталіна»

Вас не повинно бентежити, що керамічна фреза для зняття гель-лаку коштує дорожче, ніж твердосплавна, яка теж може справитися з певним обсягом процедур. Насправді насадки з кераміки слугують набагато довше та тривалий час залишаються гострими, тому їх покупка – це економічно вигідне рішення. Тим паче ціна керамічної фрези в нашому магазині не завищена, адже ми працюємо з брендами без посередників. 

купити фрезу для нігтів з кераміки

Рекомендуємо перейти в онлайн-каталог і детальніше ознайомитися з асортиментом манікюрних інструментів. Здійснити покупку на сайті ви можете онлайн або за телефоном. Якщо ж шукаєте манікюрні фрези «Віталіна» в Одесі, завітайте в одну із фізичних точок продажу за адресою: вул.Бувалкіна (Бочарова), 60/1 або вул.Торгова 26, пав Ц-55.

Досягніть найкращих результатів разом з якісними керамічними насадками!