Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Лампи для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сучасні лампи для манікюру використовують у своїй діяльності не лише професійні нейл-майстри, а й звичайні жінки, які роблять манікюр вдома, адже без цього обладнання неможлива полімеризація штучного покриття. Для сушіння гелю чи гель-лаку передбачена саме ультрафіолетова лампа, а ось лампочки можуть бути різними — LED або UV. Різниця в тому, що в УФ-апаратах використовують газорозрядні лампи, а в ЛЕД — світлодіоди. 

купити манікюрні led лампи witalina

Чому варто купити манікюрні led лампи? Переваги техніки для манікюру

Професійні лампи для манікюру дозволяють швидко та ефективно висушити покриття. Чим більша кількість лед лампочок в лампі тим оперативніше полімеризується шар штучного матеріалу. Перевага їх в тому, що вони мають тривалий експлуатаційний ресурс та працюють значно довше, ніж газорозрядні (УФ-лампочки змінюються кожні 4-6 місяців). Проте зверніть увагу, що газорозрядні лампи світять у більш широкому UV-діапазоні, тому гель/гель-лак твердіє незалежно від того, на яку би його частину не був розрахований реагент. Діапазон ЛЕД-ламп має менший спектр, тому при роботі з сильно пігментованим матеріалом можуть виникнути проблеми.

Варто зазначити, що завдяки низькому тепловиділенню, ЛЕД-лампа забезпечує комфортний та безпечний процес полімеризації, уникаючи виникнення дискомфорту. Купити лампу для манікюру саме такого виду — хороше рішення як для аматорської, так і для професійної діяльності, адже її використання економить час та гарантує енергозбереження. При дотриманні технології добре висушене штучне покриття довго слугує, тому ціна лампи для манікюру повністю виправдана.

Бажаєте купити УФ лампу для манікюру? Інтернет-магазин «Віталіна» до ваших послуг!

При висушуванні лака в лампі ультрафіолетове випромінювання досягає 315-400 нм, що значно розширює спектр їх застосування. Апарат здатен полімеризувати практично всі види штучних покриттів та робить це досить швидко (2-3 хвилини). Єдиний недолік — це експлуатаційний ресурс. Якщо одна із газорозрядних трубок перегорить, ефективність обладнання знижується. Як тільки світло стає тьмяним або матеріал довго не твердіє, варто замінити лампочку. Це слід враховувати, коли ви вирішили купити УФ лампу для манікюру, щоб оптимізувати роботу та забезпечити наявність запасних елементів.

Чому варто купити лампу для педикюру та манікюру з UV-лампочками? 

тезазабезпечує стійке та тривале покриття нігтів;
тезауніверсальне застосування — лампа SUN UV, як і обладнання інших брендів, використовується для полігелів, гель-лаків, гелів для нарощування нігтів тощо;
тезаширокий функціонал — ми, манікюрний магазин «Віталіна», пропонуємо замовити інноваційні моделі ультрафіолетових ламп з сенсорним управлінням, таймером, різними режимами роботи і т. д.

купити лампу для педикюру та манікюру з UV-лампочками

Щоб дізнатися, скільки коштує лампа для манікюру УФ чи ЛЕД, перегляньте картку товару в онлайн-каталозі Witalina. Яку з них вибрати, вирішували лише вам, адже вибір залежить від переліку професійних задач, рівня завантаженості нейл-майстра та власних переконань. Компанія манікюрного обладнання «Віталіна» гарантує, що ви залишитесь задоволені покупкою, адже ми продаємо лише якісні та сертифіковані апарати для полімеризації від провідних брендів. 


Удосконалюйтесь щодня разом з Witalina!

Вгору