Штучне покриття нігтів, чи то гель-лак, чи акрил, вимагає систематичного оновлення. При цьому правильне й безпечне видалення попереднього шару має важливе значення. Незамінним інструментом у цьому процесі є фрези для зняття, що представлені в різних формах, мають різні типи насічок та виготовлені з різних матеріалів. Розгляньмо кожну з цих характеристик більш детально.

купити фрези для манікюру

Типи насічок фрез

Тип насічок фрези впливає на інтенсивність зняття матеріалу і на рівень комфорту та безпеки під час її використання.

 

Фреза хрестоподібнаХрестоподібні насічки: Це найпоширеніший тип насічок, оскільки він простий у виробництві. Ці фрези використовуються для зняття матеріалу будь-якої товщини і є універсальним варіантом для виконання більшості завдань зняття.

 

 

Фреза повздовжняФрези з продольною насічкою:Ці фрези надають можливість делікатного зняття і підходять для видалення тонких шарів матеріалу. Їх варто вибирати тим, хто тільки освоює техніку зняття штучного покриття, адже у новачків може не бути достатнього досвіду для контролю натиску фрези на ніготь. Цей тип насічок допоможе забезпечити делікатне зняття штучного покриття, мінімізуючи ризик пошкодження нігтя. Досвідчені майстри також можуть використовувати ці фрези, коли вони точно впевненні, що ніготь покритий тонким шаром.

 

Фреза гвинтоваФрези з гвинтовою насічкою: Ці фрези розроблені для інтенсивного зняття матеріалу. Вони здатні видалити великі та товсті шари матеріалу, дозволяючи майстру скоротити час процедури до 30%. Однак, для їх ефективного та безпечного використання потрібен досвід, тому вони особливо рекомендовані для досвідчених майстрів, які прагнуть пришвидшити етап зняття матеріалу.

 

Вибір форми фрези залежить від персональних вподобань майстра, типу покриття, що видаляється, і особливостей роботи з нігтем. Ось декілька основних форм:
Типи форм фрез

Циліндричні фрези: Ця форма фрези надає велику площу контакту, що дозволяє ефективно зняти матеріал з більшої області.

Конусоподібні фрези: Їх вузька вершина забезпечує точне зняття в складних областях. А також внаслідок гострого носика такою фрезою зручно випилювати виворіт нігтя, тобто натуральний ніготь після нарощування. Майстри дали назву такій фрезі - “ялинка”

Округлі конуси з прямими боками: Ця форма фрези зручна для більшості майстрів.

Округлі конуси з випуклими боками: Ці фрези ще називають “кукурудзою” і також дуже розповсюдженні серед майстрів апаратного манікюру/педикюру.

Матеріали виготовлення фрез для зняття

Твердосплавні фрези: Це найбільш поширений тип фрез, доступний у різних формах і розмірах. ТВС фрези добре витримують навантаження і можуть служити довго.

Керамічні фрези: Вони дорожчі за ТВС, але забезпечують більш гладке зняття матеріалу, що зменшує теплове навантаження на ніготь. Керамічні фрези ідеально підходять для чутливих нігтів або для клієнтів, які відчувають дискомфорт від ТВС фрез. Керамічні фрези залишаються гострими більш тривалий час в порівнянні з твердосплавними. Таким чином керамічні фрези для зняття вважаються більш економічно вигіднішими.
Кераміка чи твердосплав насадки до фрезера у магазині Witalina

Важливо пам'ятати, що вибір фрези повинен ґрунтуватися на конкретній ситуації та потребах клієнта. Важливо, щоб майстер мав різні фрези на вибір, щоб максимально ефективно та безпечно виконувати процедуру зняття штучного покриття з нігтів.

Хочете купити фрези для манікюру високої якості? Манікюрний магазин «Віталіна» — те, що вам потрібно! 

купити фрези для манікюру Witalina

Якщо вам потрібні алмазні, керамічні чи твердосплавні фрези для манікюру, саме час ознайомитись детальніше з онлайн-каталогом Witalina. Ми пропонуємо купити насадки для фрезера високої якості, які забезпечують точність та якість роботи. Надійні та зносостійкі фрези дозволять пришвидшити апаратні процедури, покращити результат та забезпечити комфортні умови для клієнта без болю та травматизму. Манікюрний магазин «Віталіна» пропонує фрезерні насадки у широкому ціновому діапазоні, тому кожен може укомплектувати свій оптимальний набір інструментів для ефективної роботи у нейл-сфері.

Чому варто купити фрези для манікюру саме у нас?

готововеликий вибір насадок з різних матеріалів;
готововигідні ціни, оскільки компанія манікюрного обладнання «Віталіна» є офіційним дистриб'ютором товарів від відомих брендів;
готовопрофесійні консультації;
готовошвидке оформлення замовлень;
готовоможливість купити фрези для манікюру у фізичному магазині в Одесі за адресою: м. Одеса, Торгова 26, пав. Ц55 та Бочарова 60/1.

Також хочемо звернути вашу увагу на алмазні фрези для манікюру торгової марки Nisima. Перевага насадок в їх якості та довговічності. Вони мають тривалий експлуатаційний ресурс та витримують близько 45-50 процедур в той час, як аналоги — втричі менше. Якщо ви хочете протестувати фрези Nisima на практиці або інші насадки з нашого онлайн-каталогу, оформляйте замовлення на сайті або за телефоном. За потреби ви можете скористатися безкоштовною консультацією — наші менеджери допоможуть підібрати керамічні фрези для манікюру, алмазні чи твердосплавні, для зняття штучного покриття, враховуючи ваші побажання та запланований бюджет. Доставка замовлень можлива в усі міста України та не тільки. 

Створіть ідеальний манікюр разом з якісними насадками для фрезера, представленими в інтернет-магазині Witalina!