Апаратний манікюр – популярний спосіб догляду за нігтями, який дозволяє досягти ідеальної форми та гладкої нігтьової пластини. Проте, неправильне використання інструментів може призвести до травм. Майстер має чітко знати, як робити чистку фрезером, знімати штучне покриття, які інструменти використовувати, як забезпечувати комфорт клієнта тощо. Насправді навіть найменші деталі мають значення, тому початківцям варто багато навчатися, тестувати різні насадки для фрезера, відточувати техніку та прагнути до професійного зростання.

фреза для манікюру купити witalina

Правильне використання насадки для фрезера та інші нюанси, які сприяють безпечному апаратному манікюру

Фреза для манікюру – важливий інструмент, який використовується під час різноманітних апаратних процедур. Кожна насадка має своє призначення, тому важливо правильно вибрати матеріал її виготовлення, форму, ступінь абразивності, діаметр тощо. Якщо майстер буде нехтувати правилами при виконанні певної процедури, можливі пошкодження нігтьової пластини та дискомфортні відчуття для клієнта.

Апаратний манікюр для початківців стане більш зрозумілим і простим, якщо вони будуть дотримуватися певних рекомендацій:

тезаПідготовка інструментів. Перед початком процедури оберіть правильні насадки. Для зняття старого матеріалу підготуйте твердосплавні фрези або керамічні у формі конуса – він найзручніший. Обирайте розмір зуба залежно від того, наскільки товстий шар матеріалу вам треба зняти: чим товстіший шар, тим більшими мають бути зубці. Для обробки кутикули та шкіри навколо нігтя підготуйте алмазні фрези для манікюру: полум’я, шар або округлений циліндр. А для фінішної обробки – силіконовий полірувальник. Переконайтеся, що інструменти стерилізовані та гострі, щоб уникнути пошкоджень.
тезаТехніка виконання. Розпочинайте з видалення старого покриття. Для цього вставте обрану фрезу в апарат, зафіксуйте її, встановіть швидкість обертання 20-25 000. об/хв і м'яко ковзайте фрезою по поверхні нігтя, виконуючи погладжувальні рухи від кутикули до вільного краю. Не натискайте занадто сильно, щоб не пошкодити нігтьову пластину. Знімайте старе покриття до підложки (перший шар каучукової бази). Далі допрацьовуйте нігтьову пластину пилкою, щоб не залишити грубих перепадів – ніготь має бути гладенький.
тезаДля підняття кутикули використовуйте металевий пушер або апельсинову паличку, обережно відтягуючи її і видаляючи птеригій з нігтьової пластини. Далі знадобиться алмазна фреза для кутикули «Полум'я» з діаметром 2,1, 2,3, або 2,5 мм та червоною насічкою. Ця насадка підходить для більшості типів кутикул і є відмінним вибором для ніжної обробки. Якщо ви початківець, а скоріш за все так воно і є, бо інакше ви б не читали цю статтю :), оберіть «полум’я» з тупим кінчиком. Встановіть швидкість від 15 до 20 тис. об/хв і напрямок руху форвард. 
тезаРозділіть ніготь на дві частини візуально. Почніть з лівої сторони нігтя. Рухи повинні бути чіткими й впевненими без сильного натиску на нігтьову пластину. Ніжно, ледь-ледь помітно торкайтеся нігтьової пластини бічною стороною фрези – таким чином ви зчищаєте птеригій з нігтя.
фреза для манікюру Віталіна

Розташуйте насадку трохи по діагоналі. У зоні біля кутикули робіть короткі рухи, щоб обережно відшліфувати бічні сторони та не пошкодити шкіру.

готовоОбробка правої сторони. Змініть напрямок обертання насадки на протилежний (реверс). Повторіть ті ж самі рухи, підтримуючи правильний градус нахилу руки. Не затримуйтесь на одній ділянці надто довго, щоб не допустити перегрівання нігтя та виникнення пропилів. Все ще працюйте бічною стороною насадки. Уникайте підняття насадки на носик, щоб не прорізати нігтьову пластину.
готовоСтворення «спіднички». Для цього найкраще підійдуть такі алмазні манікюрні інструменти «Нісіма»: гостре або тупе «полум’я», «крапля», безпечний тонкий конус . Продовжуйте в реверсному напрямку. Насадка має йти зліва на право. Тримайте ручку апарату перпендикулярно до нігтьової пластини. Використовуйте носову частину насадки для ніжного підняття кутикули.
готовоПеревірка і коригування. Вимкніть апарат і перевірте результат вашої роботи. Перевірте кутикульну кишеню. Визначте, чи є залишки необробленої області, та за потреби скорегуйте недоліки. Дбайливо пройдіться по цих місцях на реверсі, зліва направо.

Окремо слід виділити зріз кутикули. Процедура потребує практики та підбору відповідних насадок.

Фреза для кутикули: як нею користуватися? 

Для зрізання кутикули використовуйте насадку у формі циліндра зі скругленим кінцем діаметром 3,5 мм або кулькову насадку діаметром від 3,5 до 5 мм. Ці насадки дозволяють детально і точно обробити кутикулу.

За допомогою торцевої частини округленого циліндра зробіть перший прохід для акуратного підняття кутикули. Це дозволить більш чітко визначити лінію зрізу і забезпечить кращий доступ до кутикули. Потім під іншим кутом, другим проходом починайте зрізання кутикули. Рухайте насадку поступово, уникаючи тривалого контакту з однією ділянкою, щоб запобігти болю та подразненню. Завжди дійте м'яко та акуратно.

Після зрізання кутикули замініть насадку на силіконовий полірувальник. На низьких обертах (5-10 тис. об/хв) акуратно зашліфуйте шкіру навколо нігтя. Це допоможе згладити будь-які нерівності та забезпечить гладкий і доглянутий вигляд кутикули.

Завершуючи апаратний манікюр, важливо переконатися, що всі кроки виконані акуратно і з увагою до деталей. Такий підхід не тільки забезпечує ідеальний зовнішній вигляд нігтів, але й зберігає здоров'я та цілісність нігтьової пластини, а також гарантує довготривалу красу манікюру.

Бажаєте купити фрезу для манікюру, яка допоможе досягти ідеального результату? Магазин Witalina до ваших послуг!

Якщо ви знаєте, як робити апаратний манікюр, саме час купити насадки для фрезера високої якості та протестувати їх на практиці. Компанія Witalina співпрацює виключно з перевіреними виробниками манікюрних інструментів, тому в нашому онлайн-каталозі ви знайдете товари, які допоможуть досягти ідеального результату з високою ефективністю та без травматизму. Асортимент продукції дійсно вражає – відповідну фрезу для манікюру купити можуть як досвідчені майстри, так і початківці, адже є насадки, що потребують більше досвіду й практики. 

купити насадки для фрезера witalina

Інтернет-магазин «Віталіна» надає безкоштовні професійні консультації, тому якщо у вас залишились питання щодо безпечного виконання апаратних процедур і правильного вибору інструмента – пишіть нашим менеджерам. Вони також підкажуть, яку краще купити фрезу для манікюру для тієї чи іншої задачі, а також детально розкажуть про новинки в асортименті. Здійснити покупку можна онлайн або за контактним номером телефона. 

Переходьте в каталог та обирайте манікюрні інструменти «Нісіма» або ж товари інших виробників, які підготував для вас магазин для манікюру Witalina!