Наш магазин манікюрного обладнання Witalina займається не лише роздрібною торгівлею — у нас ви можете купити насадки та фрези для манікюру оптом. Завдяки широкому асортименту товарів ви неодмінно знайдете на сайті все необхідне для якісного надання послуг у nail індустрії. Ваш заробіток може складати до 67%, адже компанія «Віталіна» є безпосереднім виробником та постачальником-дистриб'ютором. Співпраця з нами дійсно вигідна, оскільки ми пропонуємо приладдя без націнок. Наша команда рада співпраці з салонами краси та іншими оптовими покупцями, які задіяні у сфері нігтьового бізнесу.

Все для манікюру оптом в інтернет-магазині Witalina: вигідно, зручно та якісно

Компанія «Віталіна» співпрацює з перевіреними та відомими брендами, тому весь товар якісний.Ми також маємо корундові, алмазні, твердосплавні, керамічні насадки та фрезери Nisima власного виробництва, які відрізняються унікальністю та довговічністю, силіконові та натуральні полірувальники, педикюрні файли та змінні файли до них. При потребі можлива розробка форм фрез за вашими побажаннями. Наші менеджери допоможуть укомплектувати робоче місце та нададуть відповіді на всі запитання. Якщо ви не знаєте, чим відрізняється «морковка» від «чечевиці», а також зовсім не розумієтеся в манікюрному приладді, вони розкладуть все по поличках.  

 все манікюру оптом в інтернет-магазині Witalina

Ми надаємо можливість обміну або повернення протягом місяця, тому ви можете сміливо купити фрезери на опт та вибрати своїх фаворитів. Також рекомендуємо вам звернути увагу на набір насадок «Бери та торгуй». До якого складу входить 33 елементи по 5 штук кожного, а також підставка для фрез у подарунок. Наш манікюрний магазин пропонує на подібні товари максимальні знижки, адже гурт — це завжди економніше, ніж роздріб. 

Оптові постачальники матеріалів для нігтів та іншого обладнання «Віталіна»

Інтернет-магазин все для манікюру Witalina — ексклюзивний дистриб'ютор корейских фрезерів Micro-NX та Nisima  в Україні, тому можете не сумніватися в оригінальності товарів та найнижчих цінах на ринку. Також в асортименті є модернізовані цифрові фрезери щіткового та безщіткового типу «RHJC». У нас налагоджене регулярне постачання товарів — вони завжди в достатній кількості в наявності. Оскільки ми зацікавлені в довгостроковій співпраці, пропонуємо максимально вигідні умови з можливістю заробітку до 35%. На всю продукцію надається офіційна річна гарантія. Крім того, ми маємо власний сервісний центр, тому будь-які питання по ремонту чи обслуговуванні вирішуємо у максимально стислі терміни. Всі гарантійні випадки компанія «Віталіна» бере на себе! 

 купити оптом все для манікюру та педикюру в магазині Witalina

Чому варто купити оптом все для манікюру та педикюру в магазині Witalina? Причин вдосталь:

тезанизькі ціни;
тезавеликий вибір;
тезаоригінальні товари;
тезавласне виробництво;
тезаіндивідуальний підхід;
тезашвидке опрацювання замовлень;
тезадоставка по всій Україні та навіть за кордон.

Ми, як виробники та оптові постачальники матеріалів для нігтів, пропонуємо співпрацю салонам краси та навчальним центрам. Для них можливе дрібне серійне виробництво фрезерів з індивідуальним дизайном (від 10 штук). Це допоможе підняти рейтинг, підвищити впізнаваність бренду та конкурентоспроможність. Наші спеціалісти врахують всі ваші побажання щодо оформлення, специфіку роботи, брендування, інтер'єр салону/навчального центру тощо. 

Якщо вам потрібна фреза опт чи інше манікюрне обладнання, будемо раді співпраці. Гарантуємо бездоганну якість та надаємо кваліфіковану консультацію. Щоб дізнатися всі умови, зв'яжіться з нами зручним способом:

  1. 050-518-50-55, 093-462-04-20 Іра (Viber, Telegram)
  2. e-mail: witalina.mail@gmail.com.