Компанія «Віталіна» не лише продає все для манікюру, а й має власний сервісний центр. Ми гарантуємо якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування та ремонт манікюрного обладнання будь-якої складності. Наша компанія надає якісні послуги та співпрацює з салонами краси в Одесі з 2011 року. Якщо вам необхідний ремонт ЛЕД ламп, фрезера чи стерилізатора, але ви проживаєте в іншому місті, це не є проблемою — можливе доставлення приладдя поштою. Наша команда до всього підходить з особливою відповідальністю, тому можете не сумніватися в якості, надійності та гарантії. 

ремонт ЛЕД ламп, фрезерів для манікюру "Віталіна"

Послуги від Witalina: ремонт ЛЕД ламп, фрезерів для манікюру та іншого обладнання

Якщо ваш фрезер не вмикається, знизилась його потужність, швидко нагрівається насадка або ж не регулюється швидкість, саме час звернутися у наш сервісний центр. Не варто нехтувати своєчасним зверненням до майстра при несправності будь-якого приладдя, адже тоді ремонт манікюрних апаратів/фрезерів обійдеться дорожче. Сервісне обслуговування Witalina дозволить продовжити експлуатаційний термін вашої техніки та покращити роботу.

Основні моменти:

готовотермін очікування — 1-2 дні (в залежності від складності ремонту чи обслуговування манікюрних апаратів, фрезерів, стерилізаторів, ламп тощо);
готововартість — точну суму ви дізнаєтеся після безоплатної діагностики, подальше виконання ремонту в обов'язковому порядку узгоджується з клієнтом;
готовогарантія — на виконанний ремонт фрезерів для манікюру чи іншого приладдя надається 3 місяці гарантійного терміну.

Сервісне обслуговування фрезерів та обладнання для манікюру і педикюру виконується справжніми професіоналами з багаторічним досвідом роботи. Ми ремонтуємо товари всіх брендів, що реалізує магазин «Віталіна», в тому числі й фрезери власного виробництва. Інші питання узгоджуються в індивідуальному порядку. 

Якісне обслуговування манікюрних апаратів від компанії Witalina

Головна наша перевага в тому, що ми маємо всі запчастини до фрезерів в наявності та швидко ремонтуємо апарати. Майстер прикладає максимум зусиль, щоб оперативно розв'язати проблему та подарувати вашій техніці нове життя. Ну і звичайно — це економніше, порівнюючи з покупкою нового обладнання. 

бслуговування манікюрних апаратів від компанії Witalina

Наші послуги включають:

тезаремонт фрезерів будь-яких виробників (Marathon, Strong, Saeshin тощо);
тезаремонт ручки фрезера;
тезаобслуговування сухожарів та автоклавів;
тезаремонт УФ/LED ламп та звичайних манікюрних ламп;
тезаобслуговування мийок, аерографів, витяжок та іншого приладдя.

Якщо вас цікавить ремонт фрезера в Одесі, ви можете принести техніку безпосередньо у магазин за адресою вул. Бувалкіна (колишня Бочарова), 60/1 або скористатися кур'єрською доставкою. Клієнти з інших міст України мають можливість відправити зламане обладнання поштою. 

Ознайомитися з виконаними роботами можна на нашій сторінці в Instagram — @witalina.service.

Контактні номери телефонів:

  1. +38(073)719-70-38  (Ігор - Viber, WhatsApp, Telegram
  2. +38(050)415-50-55 (Viber, WhatsApp, Telegram)
  3. +38(098)283-59-38;
  4. +38(048)702-08-82.

Якщо не працює фрезер, сухожар, витяжка чи ЛЕД лампа, хутчіше телефонуйте нам та залишайте заявку на ремонт.