Насадки для nail індустрії Nisima

 

Nisima - це український бренд насадок від найкращих виробників для професіоналів Нейл-індустрії, які люблять свою роботу.

Перед тим, як випустити насадку у продаж - вона обов'язково проходить тестування у найдосвідченіших майстрів нігтьового сервісу.

Nisima - це вигідно:

 • тривалий термін служби;
 • великий вибір;
 • можливість замовити виробництво своєї насадки, з ексклюзивною формою
 •  

Твердосплавні насадки Nisima - це фрези з міцних інертних металів. Мають широкий спектр застосування від зняття гель-лаку до висвердлювання стрижневої мозолі. ТВС Nisima мають такі насічки:

 • хрестоподібні;
 • з поздовжньою насічкою;
 • з додатковою спіральної рискою;
 • реверсивні

Фрези з спрямованими лезами є як для правшів, так і для лівшів.

Керамічні насадки Nisima - виготовляються з діоксиду цирконію. Виконують ті ж процедури, що і твердосплавні. Відрізняються більш гострою заточкою, завдяки якій зменшується час проведеної процедури, при цьому фрези не нагрівають оброблювану поверхню.

Керамічні фрези Nisima мають такі насічки:

 • хрестоподібні;
 • з поздовжньою насічкою;
 • з додатковою спіральної рискою

Алмазні насадки Nisima - для їх виготовлення використовуються кристали однакового розміру, які не "рвуть" оброблювану поверхню навіть на жорсткому абразиві. Виготовлені за технологією натурального алмазу: високоточне калібрування зерен та високоякісне їх кріплення до основи.

Корундові насадки Nisima - зроблені з електрокорундового порошку, змішаним з полімерною зв'язкою. Міцні, при цьому абсолютно безпечні для клієнта. Улюблені насадки у новачків нігтьового сервісу, а також ідеальні при роботі з тонкою й чутливою шкірою.

Силіконові полірувальники Nisima - зроблені із силікону, перемішаного з частинками абразиву різної величини. Під час роботи поступово сточуються та не забиваються.

Натуральні полірувальники Nisima - виготовлені з фетру або бавовни. Ідеальні для чоловічого та жіночого гігієнічного манікюру.

Стерилізація насадок Nisima.

 1. Дезінфекція. В спеціальні ємності, які стійкі до агресивного середовища, покласти використані фрези та залити дезінфікуючим засобом. Час експозиції дивіться в інструкції до дез.розчина.
 2. Передстерилізаційне очищення. Промити насадки після дезінфекції під проточною водою з миючим засобом, використовуючи щітку. Або очистити за допомогою ультразвукової мийки. Після обов'язково просушити насадки серветкою або іншим зручним для вас способом.
 3. Стерилізація. Можна використовувати три види.

- Термічна в сухожарі - стерилізувати можна: твердосплавні, керамічні (температурний режим не вище 180⁰С), алмазні (температурний режим не вище 180⁰С).

- Термічна в автоклаві - стерилізувати можна: твердосплавні, керамічні, алмазні, силіконові полірувальники.

- Хімічна - (рівень концентрату і час експозиції відповідно до інструкції виробника засобу) рекомендується використовувати для тих насадок, які не витримують термічну, а саме корундові та натуральні полірувальники.

Працюйте із задоволенням!