Повернення обмін товару належної якості

Товар належної якості є таким, що відповідає опису на сайті, його споживчим характеристикам та технічним параметрам.

Покупець має право повернути обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами:

А) товар для обміну продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі та часу доставки

Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього;

В) товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;

Г) збережена повна комплектність проданого товару;

Ґ) товар може бути замінений при пред'явленні покупцем розрахункового документа, виданого покупцю разом з проданим товаром.

Вимоги не поширюються на товари, які у відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Мінстрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), а саме 

  • Гребінці, гребені та щітки масажні.
  • Інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки, фрези тощо).

У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пунктами А) – Ґ), продавець має право відмовити в обміні Товару.

Транспортні витрати на доставку товару належного стану покладаються на покупця.

При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

Повернення товарів не належної якості

Покупець має право повернути обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар виявився не належної якості. 

Товаром не належної якості вважається такий, що не відповідає опису на сайті, має істотні недоліки що не можуть бути усунені, робить товар суттєво іншим, не придатним до використання.

При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або Продавця, Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упакування, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.

У випадку наявності хоча б одного з перерахованих в недоліків, покупець зобов'язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника або Продавця протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару.

Сторони погодили, що у випадку недотримання обов'язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

Транспортні витрати на доставку товару належного стану покладаються на продавця.

Порядок та строки

Для повернення або обміну відправте товар новою поштою за адресою Одеса, відділення 26, Воробйов Ігор, +380937197038 та повідомити менеджера за телефоном +380504155055.

Також товар можна повернути за адресами м.Одеса, вул. Бочарова 60/1 або вул. Торгова 26, пав. ц-95

Повернення товарів належної якості, як що збережені його первинний стан, відбувається безпосередньо в офлайн магазині або поверненням через кур'єрську службу. При поверненні через магазин перевірку здійснює працівник, та одразу оформлює повернення коштів готівкою. При поверненні з іншого міста перевірка здійснюється продавцем продовж 1-3 робочих днів, кошти повертаються на банківську карту покупцю.

Повернення товарів не належної якості відбувається тільки після перевірки сервісним центром, строк перевірки 1-3 робочих днів, після чого покупець буде проінформований телефоном. Кошти повертаються на банківську карту покупцю після підтвердження сервісним центром, що товар є не належної якості.

Гроші за повернений товар повертаємо впродовж 1-3 робочих днів на вказані покупцем реквізити, після отримання та перевірки.