На манікюрному ринку представлено багато різноманітних насадок для фрезера, але саме алмазні фрези для манікюру — найбільш популярні інструменти. Вони відрізняються від твердосплавних, корундових, керамічних та силіконових аналогів не лише зовнішньо, а й функціональними можливостями та особливостями застосування. Ці насадки можуть бути виготовлені з натурального та штучного алмазу. Сьогодні поговоримо про те, які переваги мають натуральні алмазні насадки для фрезера.

Фреза для нігтів Nisima "Віталіна"

Натуральна алмазна фреза та переваги її використання

Фреза для нігтів з натуральної алмазної крихти може використовуватися як для обробки нігтя, так і для навколонігтьового простору. З нею легко та безпечно можна видалити птеригій та відсунути кутикулу. Крім того, ці насадки відмінно себе зарекомендували у сфері педикюру. Якщо обрати фрезу з більшою абразивністю, вона підійде для обробки стопи, розкриття тріщин, видалення ороговілого шару тощо. Натуральний алмаз гостріший та практично не осипається, а сама насадка не нагрівається при роботі. Штучні аналоги коштують дешевше, але швидше зношуються. Проте зверніть увагу на фрези Nisima. Вони хоч і виготовлені зі штучного матеріалу, по своїм властивостям практично ідентичні натуральному алмазу. Ці насадки можуть слугувати до 45-50 процедур манікюру.

Основна перевага натурального алмазу перед штучним — це термін служби. Фрези з натуральної алмазної крихти можуть слугувати близько року, а деякі майстри користуються ними й понад рік. Таким чином, попри те, що натуральна фреза алмазна значно дорожче, ніж штучна, її купувати все одно економічно вигідніше, адже майстру не так часто треба оновлювати насадки.

Інші особливості натуральної алмазної насадки:

готовоміцність та стійкість до зношування, механічних пошкоджень;
готовостерилізація будь-яким способом — фрези не руйнуються під впливом високих температур та хімічних речовин, тому їх можна обробляти розчином або поміщати в автоклав, сухожар;
готовопросте очищення — алмазні насадки досить легкі у догляді, адже поверхня забивається нігтьовим пилом та рештками штучного матеріалу значно менше в порівнянні з насадками зі штучного алмазу;
готовоуніверсальність — ці фрези ідеально підходять для всіх манікюрних та педикюрних задач, тому являються лідерами продажу на нашому сайті witalina.com.

Єдиний конкурент натуральних фрез — це штучний алмаз. Порівнювати їх з насадками з інших матеріалів немає сенсу, оскільки вони виконують різні функції. Постачальник манікюрного обладнання Witalina пропонує вам купити фрезу для манікюру зі штучного або натурального алмазу від провідних брендів, а саме: Nisima, Dia-Tessin та інші. В асортименті інтернет-магазину ви знайдете алмазні насадки різного діаметра та ступені абразивності

Фреза для нігтів Nisima — вибір провідних нейл-майстрів

Фрези для манікюру зі штучного алмазу ТМ Nisima — це особливі інструменти. Для їх виготовлення використовуються кристали однакового розміру, які делікатно обробляють поверхню навіть на жорсткому абразиві. Ці фрези створені за технологією натурального алмазу: високоточне калібрування зерен та високоякісне їх кріплення до основи. Ми рекомендуємо купити насадки для фрезера, які презентує бренд Nisima, оскільки вони зносостійкі, надійні та довговічні. Якщо звичайна манікюрна фреза витримує 10-15 процедур, то «Нісіма» втричі більше.

Алмазна фреза для нігтів witalina

Якщо ви бажаєте купити насадки на фрезер для манікюру цього бренду чи іншого, магазин манікюру «Віталіна» до ваших послуг. У нас представлений різноманітний асортимент не лише алмазних фрез, а й з інших матеріалів. Переходьте в онлайн-каталог та обирайте своїх фаворитів для злагодженої роботи у nail-індустрії.

Розвивайтесь та удосконалюйте свої професійні навички разом з Witalina!