Методика "Golden Touch": відкриваємо нові можливості в апаратному манікюрі та педикюрі

 

Вітаємо, шановні майстри манікюру та педикюру!

"Nisima" разом з Оленою Золотоверхою презентує нові насадки для апаратного манікюру, створені за авторською, запатентованою технікою "Golden Touch". Олена розробила дві насадки із подвійним алмазним покриттям, які гарантують швидкість та безпеку процедури P882d030 та
 P852f050.

Техніка апаратного манікюру "Golden Touch" базується на індивідуальній діагностиці типу нігтьової пластини, кутикули та шкіри рук. Завдяки цьому підходу, ви зможете забезпечити ідеальний манікюр без порізів, борозен та потоншення нігтя.

Golden Touch

Ось етапи виконання апаратного манікюру за методикою "Golden Touch" з використанням насадок подвійний зрізаний конус та подвійний валик:

  1. Подвійний зрізаний конус - це головна насадка в цій методиці. Вона відсовує та зрізає кутикулу, а також зчищає птеригій. Насадка працює справа наліво невеличкими кроками, а її зрізаний край має йти паралельно до кутикули.
  2. Для обробки важкодоступних місць на межі нігтьової пластини й бічних валиків також використовується насадка подвійний зрізаний конус. Встановіть її зрізаним краєм паралельно до бокових валиків та проводьте зверху вниз, вичищаючи загрубілу шкіру та задирки.
  3. Зрізаний конус можуть замінити насадки голка, крапля, полум'я, куля та інші подібні насадки різної форми. Виключення: якщо нігтьові валики щільно прилеглі до пластини, то використовуйте допоміжну насадку голка з заокругленим краєм (безпечна голка).
  4. При коротких нігтях, зокрема в педикюрі та чоловічому манікюрі, використовуйте насадку подвійний зрізаний конус для підпилювання довжини. Ставте насадку перпендикулярно до нігтя і справа наліво невеличкими кроками знімайте довжину.
  5. Шліфування. Використовуйте насадку подвійний валик, яка має дві жорсткості: червону зернистість на торці та синю на основі. Шліфуйте кутикулу торцевою зоною (червоною), працюючи справа наліво маленькими кроками. Обробляйте нігтьові валики зверху вниз синьою зоною та знизу вверх. Якщо є задирки, обробляйте їх в круговому напрямку. В завершенні манікюру переходьте на торцеву зону насадки (червону) та йдіть по малюнку шкіри, зверху вниз поліруючи її.

Golden Touch техніка виконанняGolden Touch техніка шліфування

 

Спробуйте нові насадки та методику "Golden Touch" у своїй практиці, щоб забезпечити своїм клієнтам ідеальний манікюр та педикюр без порізів і пошкоджень нігтів і кутикули. З цією новою технікою ви зможете покращити свої навички та забезпечити клієнтам ще більше задоволення від процедур.