Твердосплавні насадки для фрезера вважаються надійними та ефективними манікюрними інструментами. Їх використовують як в манікюрі, так і в педикюрі. Твердий сплав, з якого зроблені ці фрези це матеріал з карбіду вольфраму. Він надзвичайно зносостійкий та надійний. Завдяки цьому фрези твердосплавні зручно застосовувати для зняття верхнього шару покриття. Їх гострі леза дозволяють якісно, швидко, безпечно та технічно правильно обробляти поверхню. Якщо вам потрібна насадка для видалення гелю, акрилу, корекції форми вільного краю чи обробки гіперкератозної стопи, неодмінно варто купити фрези для манікюру з твердого сплаву

купити фрези для манікюру з твердого сплаву witalina

Які переваги мають твердосплавні фрези?

Новачки та провідні нейл-майстри надають перевагу цим фрезам, адже вони досить довго слугують. Магазин товарів для нігтів Witalina пропонує широкий асортимент інструментів, тому ви можете підібрати форму, діаметр та розмір зуба фрези під певні потреби. Особливість твердосплавної насадки на фрезер в тому, що її можна стерилізувати та дезінфікувати будь-яким способом, оскільки вона «не боїться» високих температур. Проте варто пам'ятати, що хромовані вироби краще не поміщати в хімічні розчини — для них потрібно обирати спеціальні засоби. 

Твердосплавні фрези для манікюру та педикюру мають такі переваги:

тезатвердість — завдяки цьому насадки з твердого сплаву можна використовувати для роботи з різними штучними матеріалами;
тезазносостійкість — манікюрні інструменти стійкі до зношування, тому мають тривалий експлуатаційний ресурс, особливо це стосується фрези Nisima, якої вистачає на багато місяців;
тезаефективність — твердосплавні фрези підходять для широкого спектра завдань та відмінно справляються з обробкою твердих матеріалів, забезпечуючи швидкість та точність роботи.

В магазині все для манікюру «Віталіна» фрези для апаратного манікюру з твердого сплаву вважають лідерами продажу. З їх допомогою можна атравматично зменшувати товщину нігтя, працювати з акрилом та гелем, висвердлювати отвори для нейл-пірсингу тощо. Їх обирають найкращі експерти манікюрної справи, адже твердосплавні насадки стабільні та зручні в роботі. Вони не потребують складного догляду та спеціальних умов зберігання, підходять для багаторазового використання та пришвидшують апаратну обробку. 

З ними можна виконати процедури будь-якого рівня складності, адже навіть подологи використовують твердосплавні інструменти для роботи. Новачкам треба більше зусиль приділити практиці, щоб відточити майстерність, навчитися користуватися ними та якісно обслуговувати клієнтів. Якщо ви бажаєте купити твердосплавні манікюрні фрези для домашнього чи професійного використання, звертайтесь в онлайн-магазин Witalina. 

Чому варто купити фрези для манікюру у магазині «Віталіна»?

Інтернет-магазин для манікюру «Віталіна» — це справжній рай для тих, хто займається манікюрним мистецтвом. У нашому асортименті представлені твердосплавні насадки від Nisima, якість та надійність яких ми гарантуємо. Оскільки Witalina є офіційним дистриб'ютором Nisima, ціни на фрези досить доступні. Тому пропонуємо вам перейти в онлайн-каталог та обрати інструменти потрібного діаметру, розміру зуба/леза та форми (гострий конус, заокруглений конус, куля, кукурудза, циліндр, голка і т. д.)купити фрези для манікюру у магазині «Віталіна»Оформити замовлення можна як онлайн, так і за телефоном. При необхідності скористайтесь безкоштовною консультацією, якщо не знаєте, яку фрезу обрати для ефективної роботи.


Witalina — онлайн-простір, де ви знайдете все для манікюру та педикюру за доступними цінами!