Насадки для nail індустрії «Nisima»
«Nisima» — це український бренд насадок від найкращих виробників для професіоналів Нейл-індустрії, які люблять свою роботу.
Перед тим, як випустити насадку у продаж — вона обов'язково проходить тестування у найдосвідченіших майстрів нігтьового сервісу.
«Nisima» — це вигідно:
- тривалий термін служби;
- великий вибір;
- можливість замовити виробництво своєї насадки, з ексклюзивною формою
Твердосплавні насадки Nisima — це фрези з міцних інертних металів. Мають широкий спектр застосування від зняття гель-лаку до висвердлювання стрижневої мозолі. ТВС «Nisima» мають такі насічки:
- хрестоподібні;
- з поздовжньою насічкою;
- з додатковою спіральної рискою;
- реверсивні
Фрези з спрямованими лезами є як для правшів, так і для лівшів.
Керамічні насадки «Nisima» — виготовляються з діоксиду цирконію. Виконують ті ж процедури, що і твердосплавні. Відрізняються більш гострою заточкою, завдяки якій зменшується час проведеної процедури, при цьому фрези не нагрівають оброблювану поверхню.
Керамічні фрези «Nisima» мають такі насічки:
- хрестоподібні;
- з поздовжньою насічкою;
- з додатковою спіральної рискою
Алмазні насадки «Nisima» — для їх виготовлення використовуються кристали однакового розміру, які не «рвуть» оброблювану поверхню навіть на жорсткому абразиві. Виготовлені за технологією натурального алмазу: високоточне калібрування зерен та високоякісне їх кріплення до основи.
Корундові насадки «Nisima» — зроблені з електрокорундового порошку, змішаним з полімерною зв'язкою. Міцні, при цьому абсолютно безпечні для клієнта. Улюблені насадки у новачків нігтьового сервісу, а також ідеальні при роботі з тонкою й чутливою шкірою.
Силіконові полірувальники «Nisima» — зроблені із силікону, перемішаного з частинками абразиву різної величини. Під час роботи поступово сточуються та не забиваються.
Натуральні полірувальники «Nisima» — виготовлені з фетру або бавовни. Ідеальні для чоловічого та жіночого гігієнічного манікюру.
Стерилізація насадок «Nisima».
- Дезінфекція. В спеціальні ємності, які стійкі до агресивного середовища, покласти використані фрези та залити дезінфікуючим засобом. Час експозиції дивіться в інструкції до дез.розчина.
- Передстерилізаційне очищення. Промити насадки після дезінфекції під проточною водою з миючим засобом, використовуючи щітку. Або очистити за допомогою ультразвукової мийки. Після обов'язково просушити насадки серветкою або іншим зручним для вас способом.
- Стерилізація. Можна використовувати три види.
— Термічна в сухожарі — стерилізувати можна: твердосплавні, керамічні (температурний режим не вище 180⁰С), алмазні (температурний режим не вище 180⁰С).
— Термічна в автоклаві — стерилізувати можна: твердосплавні, керамічні, алмазні, силіконові полірувальники.
— Хімічна — (рівень концентрату і час експозиції відповідно до інструкції виробника засобу) рекомендується використовувати для тих насадок, які не витримують термічну, а саме корундові та натуральні полірувальники.
Працюйте із задоволенням!