Раді зустрічі з вами у нашому магазині Witalina, де знайдеться все для nail індустрії та не тільки!

Компанія «Віталіна» — вірний друг та помічник всіх майстрів манікюру/педикюру та подологів! 

Witalina — це не звичайний інтернет-магазин. Це місце, де є все для нігтів та інше професійне обладнання. Ми є офіційними імпортерами стоматологічного приладдя із Південної Кореї в Україну, що випускається під торговою маркою «Micro-NX» та сучасних цифрових фрезерів щіткового та безщіткового типу «RHJC». Оскільки наша компанія є постачальником-дистриб'ютором, ціни у нас доступні та не завищені. Купувати у нас манікюрні інструменти, розхідники та інші приладдя дійсно вигідно! І це не весь спектр нашої діяльності — ми маємо дві власні торгові марки: «Leader» (виробництво фрезерів) та «Nisima» (виробництво зносостійких та довговічних насадок). Саме тому магазин нігтьового сервісу Witalina є лідером у nail сфері! 

Witalina  інтернет-магазин

Компанія Віталіна: онлайн-простір та манікюрний магазин в місті Одеса 

Чому нам довіряють? Крім того, що ми безпосередньо займаємося виробництвом приладдя, також маємо власний сервісний центр та манікюрний магазин в Одесі. Кожен покупець може розраховувати на якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Вам не потрібно перейматися у випадку ремонту чи заводського браку, адже ми прикладаємо максимум зусиль, щоб допомогти розв'язати проблему оперативно та професійно. 

Ми раді співпраці як з індивідуальними клієнтами, так і з майстрами, викладачами курсів, організаторами nail виставок, тому пропонуємо товари варіативного цінового сегмента. Ви можете придбати все для манікюру різних брендів, вибравши варіант на свій бюджет. Незалежно від ціни, насадки, фрезери та розхідні матеріали бездоганної якості, адже це для нас принципове питання. Наш магазин товарів для нігтів не співпрацює з ненадійними виробниками, оскільки ми цінуємо вибір та довіру клієнтів. Усі апарати, що ви знайдете у нашому асортименті, надійні!

Якщо ви шукаєте обладнання чи розхідники для манікюру, інтернет-магазин «Віталіна» до ваших послуг. Нам варто довіряти, адже наша компанія має безліч переваг:

готововисока якість товарів;
готовонадійність та довговічність обладнання;
готовосервіс та гарантія;
готовоксклюзивні партнерства — ми єдині постачальники фрезерів в Одесі від ТМ «Micro-NX» та товарів від «RHJC»;
готоводовіра та репутація, яку заслуговує наш магазин для нігтів щодня, адже надає якісні послуги.

Інтернет-магазин «Віталіна» все для манікюру, педикюру, стоматології та інших сфер догляду за собою пропонує товари лише від перевірених брендів. Ми постійно розширюємо горизонти та тішимо вас якісними новинками, але є ті виробники, з якими ми співпрацюємо роками, а саме: Siller, Panni Mlada, Air Max, Baby Moon, Adore, Miss Pavlova, Kodi Professional, Staleks, Moon Full, Sunuv, Canni, Marathon. У нас ви можете замовити оригінальну продукцію та не боятися підробок, адже ми цінуємо свою репутацію та дбаємо про клієнтів.

все для манікюру, педикюру, стоматології Віталіна

Witalina — місце, де знайдеться все для манікюру, педикюру і не тільки

При формуванні асортименту ми дотримуємося всіх рекомендацій досвідчених майстрів та експертів, що працюють у nail індустрії. Це саме стосується виробництва товарів власного бренду насадок «Nisima» та фрезерів «Leader». Компанія Witalina приділяє увагу найменшим дрібницям, щоб виставляти на продаж продукти найкращої якості. 

купити все для манікюру та педикюру

Вибір на сайті нашого інтернет-магазину «Віталіна» дійсно різноманітний, адже ви можете придбати все для догляду за нігтями у домашніх умовах чи обслуговування клієнтів, а саме: 

тезафрезери, насадки та різні запчастини;
тезалампи для полімеризації матеріалу;
тезаманікюрні інструменти та приладдя для педикюру;
тезастоматологічне обладнання;
тезавсе для дезінфекції, стерилізації та безпечної роботи майстра;
тезаспеціальні витяжки;
тезаодноразові розхідники;
тезабази, топи та гель-лаки;
тезазмінні файли, бафи й пилочки;
тезакосметика для догляду за нігтями.

Запрошуємо вас до співпраці та надаємо найкращі товари для комплектації робочого місця. 

Ми, як постачальник манікюрного обладнання в Одесі та в інших містах України, пропонуємо доступні розцінки, високий сервіс та професійне обслуговування. Тож переконайтесь у цьому на власному прикладі. Менеджери допоможуть підібрати вам все необхідне для продуктивної роботи та оперативно відправлять замовлення.

Якщо ви дійсно цінуєте якість, надійність та гарантію, без Witalina ніяк. Працюйте з задоволенням та довіряйте найкращим.