Одразу хочемо зауважити, що всі лампи, які полімеризують (сушать) штучне покриття є ультрафіолетовими. А от які лампочки використовуються в цьому обладнанні для випромінювання ультрафіолету - це інша справа.

Коли тільки технологія нанесення покриття гель лаком з’явилася, то використовували обладнання з газорозрядними лампами. 
Лампи для манікюру

Полімеризація в таких лампах займає багато часу, але полімеризують такі лампи майже будь-який матеріал, бо спектр випромінювання ультрафіолету в них дуже широкий.  Згодом, коли покриття гель-лаком майже витіснило звичайний лак, виробники представили лампи для полімеризації з лед лампочками, які “сушать” гель лак за 30 секунд. 
LED лампа для маніка
І така нова технологія дозволила майстру дуже сильно скоротити час виконання процедури, тому ультрафіолетові лампи з LED лампочками стрімко завоювали ринок нігтьовій індустрії.


Основні відмінності обладнання для сушки гель-лаку з газорозрядними лампочками  від лед ламп:

З газорозрядними лампочкамиЛампа рожева

Led лампаКомпактна лампа

Полімеризація матеріалу 1-2 хвилини

Полімеризація матеріалу 10-30 сек

Полімеризує майже будь-який матеріал

Сильно пігментований матеріал погано полімеризує

Зазвичай панель користувача складається з кнопки вкл/вимк, іноді ще є таймер

В залежності від комплектації може бути дуже багато корисних функцій: інфрачервоний сенсор, цифровий дисплей, таймер, можливість перемикати на меншу/більшу потужність тощо

Споживає більше електроенергії ніж лед лампа приблизно у 5 разів

Дуже економічна з точки зору споживання електроенергії

Якщо лампочка перегоріла - її легко можна замінити

Самостійно замінити перегорілі лампочки практично неможливо, а сервісні центри рідко, коли виконують роботу по заміні перегорілих ламп, бо економічно це не доцільно

 


Як ви бачите є переваги та недоліки в обох технологіях. Тому досі багато хто з майстрів використовують лампи з газорозрядними лампочками. В ідеалі є сенс мати обидві лампи в арсеналі, тоді ви точно будете впевненні, що будь-який матеріал буде вами заполімеризований. 

Рано чи пізно, майстер стикається с тим, що деякі лампочки перегоріли, бо в них є свій ресурс роботи. Так ось, як ви вже зрозуміли із порівняльної таблиці вище, лед лампочки майже не піддаються заміні. А от газорозрядні, будь ласка, можете замінювати та навіть самостійно. 
Але є нюанси. Ви повинні точно знати які лампочки можна ставити на заміну, бо є в газорозрядних теж відмінності між собою.

ЯЗмінна лампочка першаЗмінна лампочка другакщо у вашій газорозрядній лампі перегоріла лампочка, то витягніть її й подивіться на цоколь. Там є маркування: потужність, довжина хвилі та додаткова позначка або її відсутність у вигляді літери “L”. Після цього шукайте запасну чи замінну лампочку саме за такими характеристиками. На превеликий жаль не всі виробники дотримуються правил маркування. Тому порада така: при заміні лампочок приходьте до продавця зі своєю лампою і прямо в магазині перевіряйте працездатність змінних ламп.

Якщо ви використовуєте свою ультрафіолетову газорозрядну лампу дуже активно, то кожні 4, максимум 6 місяців змінюйте лампочки на нові, навіть якщо вони продовжують світитися. Краще заздалегідь купити запасний комплект. Річ у тім, що з часом інтенсивність ультрафіолету слабшає, полімеризувати  матеріал треба довше і в якийсь момент матеріал перестає тверднути в загалі. Цей «якийсь» момент завжди настає раптово і застає майстра зненацька, під час складної та дорогої роботи. Тому подбайте про це завчасно.

Сподіваємося, що ви щось для себе дізналися нове, а наші поради вам корисні й допоможуть вам.

 

Якщо ви шукаєте запасні лампочки для ультрафіолетової лампи - зателефонуйте або напишіть нашим менеджерам 050-415-50-55, вони вас з задоволенням проконсультують і запропонують ваш варіант.

 

 

Працюйте із задоволенням.