Перш за все звернемо вашу увагу, що міняти ультрафіолетові лампочки можна тільки в лампі для полімеризації з газорозрядними лампочками. 

При активній роботі кожні 4 максимум 6 місяців змінюйте лампочки на нові, навіть якщо вони продовжують світитися. Краще заздалегідь купити запасний комплект. Річ у тім, що з часом інтенсивність ультрафіолету слабшає, витримка матеріалу збільшується і в якийсь момент матеріал перестає твердіти. Цей "якийсь" момент завжди настає раптово і застає майстра зненацька, під час складної та дорогої роботи.

Ще декілька порад, щоб продовжити термін дії лампочок: утримуйте в чистоті відбивачі. Адже вони допомагають вам швидше обслужити клієнта і відтягнути момент заміни лампочок, що «сіли». І лампочки теж протирайте від пилу, а якщо вони забруднені гелем або лаком, то не полінуйтеся і переверніть їх забрудненою стороною до відбивача. Кількість корисного випромінювання збільшиться.

Щодо LED лампочок, то вони заміні не піддаються майже ніколи. Бо в основному це виробництво Китаю, а там до виробництва такого роду обладнання ставляться не дуже сумлінно в плані того, щоб воно працювало на довгі роки. Якщо розібрати таку лампу для того, щоб замінити лампочки (так-так, саме розібрати, бо по іншому ніяк), то в основному, місце в якому запаяні лед лампочки, додатково залите клеєм в такій кількості, що стає просто неможливо їх акуратно прибрати й поставити на їх місце нові. Але заради справедливості маємо сказати, що є й винятки. Іноді трапляються лампи, в який лед лампочки встановлені акуратно і замінити їх можна. Тільки варто враховувати, що таких випадків так мало, що можна навіть їх віднести до статистичної похибки. Взагалі ресурс більш менш якісних лед ламп для манікюру 50 000 годин. Після використаного ресурсу LED лампу треба придбати нову.