Підтримка чистоти та здоров'я — це один із найголовніших аспектів роботи майстра манікюру та педикюру. Щоб правильно організувати свою роботу, варто придбати відповідне манікюрне обладнання. В цьому контексті професійна витяжка для манікюру відіграє ключову роль. Вона не тільки збирає бруд, нігтьовий пил, залишки штучного матеріалу, але й забезпечує комфорт процедури та здоров'я як майстра, так і клієнта.

Професійна витяжка для манікюру

Професійна витяжка для манікюру: основні види обладнання

Якщо вам потрібна витяжка манікюрна, слід розібратися з класифікацією обладнання. Від цього залежать особливості застосування та конкретна сфера призначення. 

За типом розміщення витяжки для манікюру та педикюру поділяють на такі види:

  1. Верхні (купольні). Вони здатні ефективно та швидко вбирати навіть найдрібніші частинки пилу. Головна перевага в тому, що такий пилосос для манікюру відмінно всмоктує найдрібніший пил, знижуючи ризик його вдихання майстром і клієнтом. Обладнання трохи дорожче за звичайні витяжки, проте повністю виправдовує свою вартість завдяки ефективності, продуктивності та довговічності.
  2. Врізні витяжки. Вони вбудовуються у робочий стіл, тому є досить ергономічним рішенням для організації простору. Купити витяжку для манікюру такого типу — хороша ідея для компактних манікюрних кабінетів, хоч вони й потребують додаткового монтажу.
  3. Настільна витяжка. Найчастіше у наш магазин манікюру «Віталіна» звертаються саме за такими моделями, адже вони найбільш популярні. Їх перевага в компактності, легкості та портативності, а ще вони не вимагають складного монтажу. Настільні витяжки відмінно підходять для майстрів, які шукають доступне та комфортне рішення.

Класифікація типів вентиляторів:

тезазвичайний вентилятор — економічний, проте менш продуктивний варіант, але для домашнього використання або низького навантаження він буде досить ефективним;
тезаравликовий вентилятор — це гарантія високої продуктивності та злагодженої роботи, адже саме такі прилади забезпечують максимальне видалення пилу.

Види фільтрів та їх розташування:

тезаФільтр-мішок. Традиційний варіант фільтрувального елемента, який розташовується позаду вентилятора. Він потребує регулярного догляду та обслуговування: чистка, прання і т. д. Але є один суттєвий мінус — зворотна тяга. Якщо ви вирішили купити витяжку-пилосос для манікюру з таким фільтром, будьте готові до того, що пил буде частково видуватися назад.
тезаHEPA-фільтр. Найбільш зручний, раціональний та ефективний варіант. Такі фільтри гарантують максимальне очищення повітря, не мають зворотної тяги та не потребують складного догляду.

Регулярне обслуговування фільтра — це важливо! 

Незалежно від того, яким саме фільтром обладнана ваша витяжка для педикюру та манікюру, його регулярна чистка та заміна — ключовий аспект задля досягнення ефективної роботи обладнання. Якісний та своєчасний догляд гарантує тривалий експлуатаційний термін витяжки та не допускає зниження її продуктивності. 

Яку краще купити витяжку для манікюру в інтернет-магазині «Віталіна»?

Головний критерій вибору — продуктивність витяжки. Вона вимірюється в м3/хв. Показник вказує на ефективність очищення повітря. Якщо ви вирішили купити манікюрну витяжку, також враховуйте й рівень шуму, розмір приладу, дизайн, адже естетичний фактор має значення в організації робочої зони.

купити витяжку для манікюру в інтернет-магазині «Віталіна»

Магазин для манікюру Witalina радить не економити на покупці витяжки, адже це інвестиція у ваше здоров'я та комфорт. У нашому онлайн-каталозі кожен клієнт може обрати манікюрне обладнання, яке буде стовідсотково відповідати його потребам та умовам роботи. Онлайн-магазин Witalina підготував для вас детальні описи витяжок та результати тестувань різних моделей, щоб ви точно залишилися задоволені покупкою.

Дбайте про якісний сервіс та власне здоров'я разом з «Віталіна»!