У зв'язку з тим, що у кожної людини різний тип шкіри, а також різна динаміка оновлення клітин шкіри, майстру вкрай важливо підібрати той інструмент, який допоможе у створенні ідеального манікюру. Так, наприклад, клієнту з чутливою ніжною та не зарослою кутикулою треба брати фрезу з дрібним абразивом, щоб не нашкодити. А коли у клієнта дуже м'ясиста та заросла кутикула, то тоді треба працювати фрезою у якої абразив жорсткий, бо в іншому випадку процедура манікюру буде затягнута за часом, а це нікому не потрібно - а ні клієнту, а ні майстру.

Тому абразив (алмазна крихта на алмазних або розмір зуба на твердосплавних фрезах) повинен відрізнятися. А майстер своєю чергою повинен бачити та розуміти без вагань яка насадка перед ним, а не розглядати під мікроскопом, якого ж розміру там алмазна крихта: дрібна чи велика. Для зручності майстра насадки маркують кольоровим пояском, щоб знати якої саме абразивності інструмент.

Всесвітньо прийняте маркування насадок таке:

Маркування фрез для манікюру

  • Жовта смужка - супердрібне зерно. Підходить для клієнтів з дуже чутливою шкірою, у яких близько розташовані капіляри. Можна чистити птеригій не боячись пошкодити нігтьову пластину. Також алмазні насадки з жовтим маркуванням добре працюють по вологій шкіри, у тому числі після кератоліків.
     
  • Червона смужка - дрібне зерно. Використовується для роботи з нормальною (не дуже зарослою кутикулою) шкірою. Такою насадкою добре шліфувати бічні валики.
     
  • Синя смужка - середнє зерно. Для обробки зарослої кутикули та бічних валиків. 
     
  • Зелена смужка - грубе зерно. В манікюрі використовується рідко, бо це дуже агресивний абразив. Тільки якщо у клієнта дуже груба шкіра на руках. Переважно алмазні насадки з таким абразивом використовуються у педикюрі при обробці стоп. 
     
  • Чорна смужка - дуже грубе зерно. Такі насадки є дуже травмонебезпечні. Ними можна обробляти або штучний матеріал або дуже огрубілу шкіру (натоптиші) на стопах.

 

Ще раз повторюємо, що вище приведена міжнародна класифікація маркування насадок. Але є одне але: деякі виробники (здебільшого це Китай і росія) маркують фрези на свій розсуд. Можна зустріти насадки з фіолетовою або рожевою смужкою.  Що таке маркування означає - тільки Богу відомо. 

Також варто враховувати, що якість абразиву відрізняється, знову ж таки в залежності від виробника. Можна купити дві фрези з червоним, наприклад, маркуванням й на практиці виявиться, що обробляють шкіру вони по-різному. Тут працює принцип: чим дешевша фреза, тим менш якісно нанесений на неї абразив й тим менш якісно вона обробляє поверхню. Та й служать дешеві фрези не довго. Тому, якщо ви майстер, який має попит з щільним графіком роботи, то є сенс купляти фрези, які слугуватимуть вам якомога довше. Це збереже вам гроші та час. А якщо ви робите манікюр дуже рідко, час від часу, то можна не перейматися і купити щось бюджетне, як правило такі фрези служать +-10 процедур.

Якщо ви потребуєте додаткової консультації щодо кольорового маркування фрез, якщо залишились якісь питання, на які ми не дали відповіді, то за цим номером 050-415-50-55 наші менеджери залюбки вас проконсультують.

Працюйте із задоволенням.