Неправильне використання фрезера може призвести до серйозних травм. Щоб гарантувати безпеку під час виконання апаратних процедур, майстер повинен дотримуватися відповідних правил. Манікюрний магазин «Віталіна» підготував для вас детальний гайд, з якого ви дізнаєтесь, як вірно використовувати мережевий чи акумуляторний фрезер, дотримуючись техніки безпеки та уникаючи травматизму. 

професійний фрезер від Witalina

Як правильно використовувати професійний фрезер? Поради від Witalina

Попри те, який саме фрезер для манікюру ви використовуєте, не варто нехтувати рекомендаціями виробника. Обирайте техніку під свій вид діяльності та обов'язково враховуйте завантаженість, адже, до прикладу, бюджетна малопотужна машинка для манікюру підходить для домашнього використання, а не для обслуговування клієнтів. Важливо не лише правильно вибрати обладнання для роботи, а й постійно дбати про безпеку як власну, так і клієнта. Порушення правил експлуатації може стати причиною серйозних травм і виходу з ладу апарата – доведеться купити фрезер для нігтів на заміну, витративши зайві кошти. 

купити фрези манікюру та педикюру Nisima

Як користуватися фрезером? Базові правила:

готовоОзнайомлення з інструкцією виробника. Перед використанням фрезера, обов'язково прочитайте інструкцію, в якій ви знайдете важливу інформацію про:
 • цільове призначення інструменту;
 • технічні характеристики;
 • рекомендовані способи використання.
готовоПеревірка напруги та частоти. Переконайтесь, що електричні параметри вашої мережі відповідають тим, що зазначені у технічних характеристиках фрезера. Використання манікюрного обладнання при неправильній напрузі може призвести до його пошкодження або займання.
готовоБезпечне підключення до мережі:
 • завжди перевіряйте, щоб руки були сухими перед підключенням фрезера до електромережі;
 • використовуйте тільки розетки із заземленням;
 • переконайтесь, що вилка надійно вставлена у розетку.
готовоОбережне використання шнура живлення:
 • не допускайте заплутувань, вузлів або затискання кабелю;
 • уникайте розміщення важких предметів на кабелі;
 • не витягуйте вилку з розетки, тягнучи за кабель.
готовоЗаходи при виникненні несправності. Якщо під час роботи з фрезером ви помітили дим, незвичайні запахи або шум, негайно:
 •  вимкніть манікюрний фрезер;
 • від'єднайте його від електромережі;
 • верніться до сервісного центру.
готовоЗаборони на модифікації. Не розбирайте і не модифікуйте професійний фрезер без дозволу виробника. Такі дії можуть вплинути на його безпеку та ефективність.
готовоЗберігання та розміщення:
 • не розміщуйте мережевий та акумуляторний фрезер для манікюру у вологих, запилених місцях або біля джерел тепла;
 • уникайте використання фрезера поряд з легкозаймистими матеріалами або аерозолями.

Якщо ви вирішили купити потужний фрезер, з першого ж дня дбайте про його правильну експлуатацію. Завжди дотримуйтесь вищевказаних рекомендацій, щоб мінімізувати ризик травм під час роботи з функціональним манікюрним обладнанням. Безпека у вашому робочому просторі залежить від уважності та відповідальності кожного фахівця, а також від якості техніки. Саме тому рекомендуємо замовляти фрезери у перевірених магазинах, таких як «Віталіна». 

Бажаєте оновити техніку та купити фрезер для манікюру? Ознайомтесь з асортиментом товарів на сайті «Віталіна»!

Постачальник фрезерів Witalina — це ваш шанс придбати якісне манікюрне обладнання за вигідною ціною. Якщо ви хочете досягти максимальної ефективності техніки, не нехтуючи безпекою, обирайте товари з нашого онлайн-каталогу. На сайті witalina.com та у фізичному магазині кожен має змогу купити фрезер для манікюру, який відповідатиме конкретним вимогам і бажаним технічним можливостям. Ми гарантуємо, що ви залишитесь задоволені покупкою, адже ми співпрацюємо лише з провідними виробниками. Окрім того, «Віталіна» має власний сервісний центр, тому ви можете звернутись до нас за послугою ремонту фрезера чи його технічного обслуговування.

 купити потужний фрезер у магазині "Віталіна"

Наші консультанти детально розкажуть про асортимент товарів, основні правила використання манікюрних апаратів та при необхідності пояснять, як знімати гель-лак фрезером, доглядати за технікою, які насадки обрати тощо. Переходьте в онлайн-каталог та купуйте найкращі фрезери, використання яких принесе вам стовідсоткове задоволення.