Правильне використання фрезерів для манікюру важливе не тільки для забезпечення якості обслуговування клієнтів, але й для збереження довговічності самого обладнання. Якщо ви будете нехтувати рекомендаціями виробника, можна знизити рівень безпеки техніки й зіштовхнутися з певним травматизмом. Окрім того, після сильного пошкодження апарата або порушенні правил експлуатації доведеться купити фрезер для нігтів на заміну, а це додаткові незаплановані витрати. 

купити фрезер для манікюру WITALINA

Машинка для манікюру: як правильно нею користуватися? 

Який би фрезер для манікюру ви не обрали, важливо уникати помилок при його підключенні, використанні та обслуговуванні. Навіть якщо ви користуєтесь обладнанням лише у власних цілях, техніка безпеки – основа основ. Дотримання простих правил збереже вас від зайвих витрат і забезпечить комфорт під час апаратних процедур, мінімізуючи ризики отримання серйозних травм. Манікюрний фрезер слугуватиме довго й злагоджено, якщо у майстра є достатньо теоретичних знань для безпечного його використання.

Як працювати фрезером для манікюру, щоб не виникло неприємних інцидентів? Уникайте помилок та дотримуйтесь порад від експертів, а саме:

тезаНеправильне перемикання напрямку обертання. При використанні аналогових моделей фрезерів, таких як Micro-NX 201n, Marathon Champion 3 чи Strong 90, ніколи не перемикайте напрямок обертання насадки під час її роботи. Щоб машинка для манікюру не вийшла з ладу, для зміни форварда на реверс і навпаки, потрібно повністю зупинити обертання, а потім вже відновлювати швидкість.
тезаВикористання вологих насадок. Вставляти насадку в ручку фрезера треба лише тоді, коли вона повністю суха. Волога може проникнути у внутрішні компоненти та спричинити їхнє пошкодження або коротке замикання, і тоді потрібно буде змінювати професійний фрезер. Крім того, вода може викликати корозію замка затискача, що згодом ускладнить заміну фрези. В одних випадках фрезу неможливо буде вставити без значних зусиль, в інших – фреза може застрягти і її буде важко висунути. Такі умови не тільки знижують ефективність роботи, але й значно скорочують термін служби обладнання.
тезаЗахист затискного механізму. Потрібно розуміти, як користуватися фрезером, щоб не виникло проблем з затиском і зміною насадок. Залишайте в апараті насадку або спеціальну заглушку задля уникнення проблем. Це запобігає пошкодженню затискача, що може виникнути, якщо він залишиться відкритим.
тезаПравильне зберігання ручки. Найкращий варіант – це спеціальні підставки або отвори, які передбачені конструкцією обладнання. Дане правило допоможе уникнути випадкового пошкодження або зношування. Якщо ви саме вирішили купити фрезер для манікюру, розгляньте такі варіанти, але не завжди вбудовані затискачі для ручки це зручно, адже не всі насадки поміщаються в отвір.
тезаВибір швидкості залежно від насадки. Завжди пам'ятайте: чим важча насадка, тим нижчою має бути швидкість обертання. Висока швидкість при використанні важких насадок може спричинити велику вібрацію, що призведе до лопання цанги. Обов'язково підбирайте правильну швидкість, коли використовуєте мережевий чи акумуляторний фрезер, враховуючи вид фрези та тип процедури.
тезаВідповідність напруги мережі. Перевірте свою мережу й вимоги манікюрного обладнання. Невідповідність може призвести до несправностей або навіть займання апарату. Якщо ж ви використовуєте акумуляторний фрезер для манікюру, цей момент перевіряйте при заряджанні техніки. 
тезаПеревірка фіксації фрези перед включенням. Перед тим як включити фрезер, переконайтесь, що фреза надійно зафіксована в затискачі. Також перевірте, що регулятор швидкості встановлено на нуль. Це запобігає раптовому початку обертання, що може спричинити травми.

Правильне обслуговування гарантує не тільки безпеку, а й допомагає підтримувати обладнання в оптимальному стані, збільшуючи його термін служби. Краще купити потужний фрезер на роки й користуватися ним правильно, ніж постійно змінювати апарати й нехтувати правилами безпеки. Ну і, звичайно, важливо, щоб манікюрне обладнання було високої якості й сприяло безпечній експлуатації, саме тому наш магазин для нігтів «Віталіна» співпрацює виключно з перевіреними та сертифікованими виробниками.

Плануєте купити фрезер для манікюру? Ознайомтесь з асортиментом моделей в магазині «Віталіна»!

Постачальник фрезерів Witalina – це рай для нейл-майстрів, адже завдяки широкому асортименту манікюрного обладнання ви з легкістю підберете апарат, який відповідатиме вашим вимогам і гарантуватиме безпеку. В нашому онлайн-каталозі представлені різні моделі машинок для манікюру та педикюру, тому не є проблемою знайти варіант для домашнього чи професійного використання. 

Машинка для манікюру "Віталіна"

Слід зазначити, що манікюрний магазин «Віталіна» не лише продає фрезери, а й займається їх ремонтом і обслуговуванням, адже ми маємо власний сервісний центр. Також ми надаємо безкоштовні консультації, щоб використання манікюрної техніки приносило вам задоволення, а не зайвий клопіт. Переходьте в каталог і знайомтесь детальніше з різноманіттям моделей, обравши для себе найкращий фрезер. 

Покращуйте ефективність своєї роботи разом з правильним використанням фрезерів, які можна купити в магазині Witalina!