Ефективність та безпека зняття гель-лаку залежать від правильної швидкості фрезера. Якщо майстер виставить невірну швидкість, страждає якість процедури та стан нігтьової пластини. Апаратний манікюр потребує точності, тому всі ці моменти варто враховувати при роботі зі штучним покриттям. Коли ви використовуєте професійний фрезер, маєте чітко розуміти, яка швидкість потрібна для виконання тієї чи іншої процедури, адже це допоможе уникнути травматизму й досягти бажаного результату.

Професійний фрезер – те, без чого неможливо уявити апаратний манікюр

купити фрезер для манікюру

Оптимальна швидкість для зняття гель-лаку – від 15 000 до 20 000 обертів на хвилину. Не слід нехтувати експертною рекомендацією, адже саме за такої швидкості фрезер для манікюру з правильно підібраною насадкою допоможе досягти максимальної точності й ефективності. При зниженні кількості обертів штучне покриття доведеться знімати занадто довго, а при збільшенні – зростає ризик травматизму й дискомфорту для клієнта. Тому якщо ви саме планували купити фрезер для манікюру, обов'язково уточніть діапазон регулювання швидкості. 

Діапазон в 15-20 тисяч обертів за хвилину забезпечує:

тезаефективне зняття гель-лаку;
тезазниження ризику теплового пошкодження нігтів.

Важливо! Досвідчені майстри можуть використовувати трохи вищу швидкість, адже мають кращий контроль над фрезою. Початківцям та тим, хто робить сам собі процедуру (не майстри), слід суворо дотримуватися рекомендованого діапазону, щоб не пошкодити нігті. При цьому можна використовувати як мережевий, так і акумуляторний фрезер – різниці немає. 

Як користуватись фрезером? Декілька порад від «Віталіна»

Не всі майстри, особливо початківці, знають, як користуватись фрезером. Крім моментів, описаних в інструкції виробника, є й інші правила, які допоможуть ефективно знімати штучне покриття й не псувати манікюрне обладнання. 

Ми підготували кілька порад, які згодяться для тих, хто хоче використовувати фрезер для зняття гель-лаку:

  1. Ризики високої швидкості. Швидкі обороти фрези при знятті гель-лаку можуть призвести до перегріву, особливо якщо насадка тривалий час знаходиться на одному місці. Це може викликати теплове пошкодження нігтьової пластини та навіть опіки навколишніх тканин. Перегрів також спричиняє прискорене зношування твердосплавних фрез, знижуючи їх ефективність і потребуючи частішої заміни. Цей момент слід врахувати перед тим, як знімати гель-лак фрезером.
  2. Проблеми з низькою швидкістю. З іншого боку, занадто низька швидкість обертання насадки може зробити процес зняття покриття неефективним і тривалим. Якщо фреза обертається недостатньо швидко, вам доведеться тримати її на одному місці довше, що також може призвести до локального перегріву та травмування нігтьової пластини. Подібна проблема може виникнути, якщо у вас неякісна машинка для манікюру, і вона не відповідає технічним характеристикам, заявленим виробником.
  3. Адаптація швидкості. Важливо адаптувати швидкість до типу покриття та індивідуальних особливостей нігтів клієнта. Товстіші, стійкіші покриття можуть вимагати трохи вищої швидкості, тоді як для тонших або більш делікатних нігтів краще вибрати нижчу швидкість. Завжди починайте з нижчих налаштувань і підвищуйте швидкість за потреби, звертаючи увагу на реакцію клієнта та стан нігтів під час процедури.

Всі ці моменти є ключовими аспектами для досягнення естетики й уникнення неприємних відчуттів при виконанні апаратної процедури. Нейл-майстру краще купити потужний фрезер, який буде на відмінно справлятися зі зняттям штучного покриття та іншими процесами, що потребують вищої швидкості. Якщо для домашнього використання підійде бюджетний апарат, то для обслуговування клієнтів й постійної завантаженості слід обирати дійсно якісний мережевий або акумуляторний фрезер для манікюру. Саме таке обладнання ви знайдете в нашому онлайн-каталозі, завітавши в магазин нігтьового сервісу Witalina.

Настав час купити фрезер для манікюру? Перегляньте наш онлайн-каталог!

Використання фрезера з правильно налаштованою швидкістю не тільки покращить результати манікюру, але й допоможе уникнути можливих неприємностей, забезпечуючи комфорт та безпеку вашому клієнту. Не варто експериментувати та нехтувати налаштуванням техніки, якщо ви бажаєте надавати якісний сервіс і постійно розширювати клієнтську базу. Наш манікюрний онлайн-магазин witalina.com стане вашим помічником у цій справі та допоможе постійно зростати у професійному плані, оновлюючи матеріально-технічне оснащення. 

 фрезер для зняття гель-лаку

Наші консультанти підкажуть, який краще купити фрезер для нігтів, та які насадки слід застосувати для зняття штучного покриття. Експертні поради особливо знадобляться тим, хто лише починає свій шлях у нейл-індустрії, тому ми завжди раді вам прийти на допомогу. При виникненні запитань щодо експлуатації та обслуговування фрезерів ви також можете звертатися до нас, адже компанія Witalina має власний сервісний центр

 


Інтернет-магазин «Віталіна» – все для манікюру найкращої якості для тих, хто дбає про якість, комфорт та естетику!