Очищення забитої твердосплавної насадки для фрезера є важливою процедурою, адже правильний догляд допомагає зберегти її ефективність та термін служби. Якщо ви обслуговуєте клієнтів, питання якісного очищення повинно бути ключовим аспектом задля забезпечення безпеки процедури. Нейл-майстер зобов'язаний слідкувати за станом фрези для апаратного манікюру, оскільки твердосплавні інструменти не є одноразовими.
Твердосплавні насадки на фрезер: як правильно доглядати за цими фрезами?
Нігтьовий пил та залишки штучного матеріалу залишаються на поверхні насадки на фрезер та створюють сприятливе середовище для розвитку бактерій та збудників дерматологічних захворювань. Професійний догляд складається з декількох важливих етапів, і нехтувати ними не слід, якщо ви хочете ефективно використовувати твердосплавні фрези та максимально продовжити їх експлуатаційний ресурс.
Як чистити фрези з твердих сплавів? Поради від Witalina:
- Промийте фрезу під проточною водою, використовуючи спеціальну щітку для видалення штучного матеріалу. Але якщо гель чи акрил глибоко забився між зубцями фрези, звичайна щітка може бути неефективною.
- Обережне очищення зубців насадки за допомогою голки. Ретельно, щоб не пошкодити зубці, пройдіться по кожному з них, видаляючи ущільнені залишки. Завдяки цьому методу твердосплавні фрези для манікюру відновлюють свою первісну ефективність та довше служать.
- Після механічного очищення переходьте до дезінфекції. Використовуйте хімічні розчини, рекомендовані виробником, якими дозволено обробляти твердосплавні фрези. Замочуйте манікюрні інструменти у спеціальному лотку чи контейнері, дотримуючись часу, вказаного в інструкції, щоб забезпечити глибоку дезінфекцію. Це дозволить знищити більшість мікробів та бактерій.
- Стерилізація — ще один важливий етап, про який ви повинні пам'ятати, якщо вирішили купити насадки для фрезера. Щодо методів стерилізації, то найкраще рішення — це застосування автоклава. Він зберігає інструменти в ідеальному стані, ефективно знищує мікроорганізми та сприяє тривалому терміну експлуатації фрези. Використання спеціальних хімічних засобів теж широко застосовується, а стерилізація в сухожарі сприяє швидкому зношуванні насадок.
Важливо знати не лише, як почистити фрезу, а й регулярно перевіряти насадку на наявність будь-яких ознак зносу чи пошкоджень. Для цього регулярно перевіряйте стан зубців під збільшувальним склом або лупою. У випадку виявлення дефектів, краще купити фрези для манікюру та замінити їх, щоб уникнути травматизму або зниження якості роботи.
Не забувайте про правильне зберігання манікюрних інструментів — очищені фрези зберігайте в сухому, стерильному місці, захищеному від прямих сонячних променів та вологи, щоб запобігти їхньому передчасному зносу та корозії.
Щоб купити твердосплавні фрези для манікюру, завітайте у магазин манікюру «Віталіна»!
Щоб фрезерні насадки залишались такими ж ефективними після всіх етапів очищення, варто надавати перевагу якісним інструментам. Магазин манікюру «Віталіна» пропонує вам купити твердосплавні манікюрні фрези від провідних виробників, які забезпечують ефективну та надійну роботу нейл-майстра. Також на нашому сайті witalina.com є все для очищення, стерилізації та дезінфекції насадок з різних матеріалів. Якщо у вас залишились питання щодо догляду за фрезами з твердих сплавів, зверніться до нашого консультанта.
Онлайн-магазин все для манікюру Witalina — справжній експерт у галузі манікюрних інструментів та обладнання, тому ви можете бути впевнені в якості товару та досвіді нашої команди!