При виконанні апаратного манікюру використання фрези для нігтів є невіддільною частиною процесу. Але одне з ключових питань, яке турбує майстрів, — це стійкість цих інструментів до корозії. Якість насадки до фрезера та правильний догляд здатні захистити від негативних наслідків. Розберімося, як доглядати за фрезою, щоб вона максимально довго слугувала та не піддавалася корозійному впливу.
Чи бояться манікюрні насадки для фрезера корозії?
Корозія – це хімічний процес, який призводить до руйнування металів під впливом води, кисню та інших зовнішніх факторів. Якщо говорити про манікюрні фрези, це може призвести до зниження їхньої ефективності, погіршення зовнішнього вигляду та навіть до потенційної шкоди для здоров'я клієнта. Коли йде мова про стійкість насадки до корозійного впливу, слід брати до уваги матеріал її виготовлення. У нашому інтернет-магазині ви маєте змогу купити фрези для манікюру з високоякісної сталі та карбіду вольфраму. Проаналізуємо їх особливості:
- Високоякісна сталь. Така фреза для манікюру має оптимальний рівень стійкості до корозії, але потребує регулярного догляду та «сухого» зберігання.
- Карбід вольфраму. Ці насадки дійсно стійкі до корозійного впливу та зносу, тому мають тривалий експлуатаційний ресурс.
Купити насадки для фрезера високої якості — це половина справа, адже потрібно правильно користуватися фрезами, регулярно очищувати їх та аналізувати причини виникнення корозії. Це дозволить вам максимально продовжити термін служби манікюрних інструментів та зберегти їх початкову ефективність.
Фактори, які сприяють корозії манікюрних насадок:
- Вологість. Залишки води після процедури або миття інструментів після їх використання можуть сприяти корозії, якщо майстер не висушить фрези належним чином після миття. Ретельне висушування інструментів є ключовим аспектом для запобігання корозійним процесам та збереження функціональності фрез на довгий термін.
- Хімічні речовини. Деякі дезінфекційні розчини містять у складі агресивні речовини, які пошкоджують метал та провокують появу корозії. Тому кожному майстру потрібно, знати, як очищати фрези для манікюру та дезінфікувати їх задля уникнення неприємних наслідків.
- Неправильне зберігання. Зберігання насадки у воловому або іншому непридатному місці може призвести до її безпосереднього пошкодження.
Якщо ви вирішили купити фрезу для манікюру, попередньо ознайомтесь з правилами догляду, які допомагають мінімізувати ризик виникнення корозії та зберегти точність, привабливість, функціональність інструментів.
Рекомендації щодо догляду:
Правильне миття, очищення, дезінфекція, стерилізація фрези для манікюру та її сушіння — це головні умови захисту від корозії та збереження експлуатаційних переваг манікюрних інструментів. Якщо ви завітали у наш магазин все для манікюру «Віталіна», замовляйте не лише насадки, а й необхідні засоби та обладнання для догляду за фрезами.
Купити фрези для манікюру в онлайн-магазині «Віталіна» — хороша ідея для професійних майстрів та початківців
Онлайн-магазин для манікюру Witalina продає лише якісні та сертифіковані товари, тому ви можете вибрати інструменти для свого салону, кабінету або для особистих цілей з різних матеріалів. Зверніть увагу на манікюрні насадки, які відрізняються високою стійкістю до корозійного впливу та відповідають високим стандартам якості. Ми забезпечуємо широкий вибір інструментів для задоволення потреб кожного професійного майстра.
Якщо вам потрібні манікюрні фрези «Віталіна» в Одесі, завітайте у фізичні точки продажу за адресою: Торгова 26, пав. Ц55 або Бочарова 60/1. Для клієнтів з інших міст України передбачена доставка замовлень поштою.
Якісні фрези від магазину Witalina + правильний догляд = захист від корозії та максимальне подовження ресурсу насадок.
- Ретельне очищення. Після кожного використання фрези потрібно очищати від залишків нігтьового пилу, шкіри та дезінфікувати. Це допоможе уникнути накопичення бактерій та організувати безпечне використання інструменту.
- Висушування після очищення. Важливо не лише очистити фрези, але й ретельно висушити їх після дезінфекції та перед тим, як помістити у сухожар. Це запобігає потенційному ризику корозії, яка може виникнути внаслідок надлишку вологи.
- Сухе зберігання. Завжди зберігайте фрези в сухому місці, в ідеалі — у спеціальних контейнерах. Це допомагає зберегти інструменти в оптимальному стані та подовжити їхній термін служби.
- Використання якісних засобів для дезінфекції. Обирайте засоби, які є безпечними для матеріалу, з якого виготовлена фреза. Це забезпечить ефективну дезінфекцію без ризику пошкодження інструменту.