Щоденна підтримка правильної постави майстра манікюру при роботі з клієнтами не тільки збереже комфорт для тіла та забезпечить тривалість кар'єри в нігтьовому сервісі, а також створить більш впевнений та професійний образ в очах клієнтів!

Щоб не бути голослівним ми проконсультувалися з фізіотерапевтом, щодо порад, які допоможуть майстру зберегти своє здоров’я. Рекомендуємо використовувати ці прості прийоми, щоб не тільки покращити свою поставу, а разом з тим розслабити шию, спину, плечі та стегна.

Тримайте хребет прямо

Зручний манікюр

Працюючи з клієнтами, тримайте прямо хребет. Ви можете уникнути необхідності нахилятися, простягнувши крісло вперед, щоб ноги були під столом. Якщо ви все ще відчуваєте необхідність нахилитися, залучіть м'язи живота. Це підтримає вашу спину та правильне положення хребта.

Опустіть плечі

Спину рівно

Коли ми зосереджуємося на роботі, багато хто з нас автоматично напружується і від концентрації підтискає плечі. Якщо ви опустите плечі та розслабите спину, то відразу відчуєте відсутність напруги в м'язах, ваші рухи будуть більш пластичними та легкими.

Тримайте стегна під прямим кутом, а ступні рівно на поверхні підлоги

Ноги розкрути

Відрегулюйте стілець таким чином, щоб вашим ногам було комфортно під кутом 90 градусів, а ваші стопи природно розташувалися на підлозі. Не схрещуйте ноги! Якщо вам потрібно розвернутися під час роботи, не крутіть тулубом. Натомість поверніться повністю, тобто ваші верхня частина тіла, стегна і ступні повинні продовжувати дивитися в одному напрямку.

У перервах між клієнтами скористайтеся можливістю підтримати кровообіг вашого тіла. Ви можете це зробити, виконуючи легкі вправи.

Наприклад, дуже швидко стискаючи та розтискаючи долоні в кулак протягом 30 секунд. Потім підніміть руки вгору над головою, і швидко крутіть зап'ястя ще 30 секунд.

Робіть ці вправи протягом усього робочого дня разом з глибокими вдихами, що розслабляють, кожного разу, коли у вас з'являється перерва.

І пам'ятайте, чим більше часу ви приділяєте практиці правильної постави, тим легше і природніше вона стає!

 

Бережіть своє здоров’я та працюйте із задоволенням!