«Віталіна» — це не звичайний інтернет-магазин для манікюру, яких є десятки в мережі. Ми не просто продаємо все для нігтів, а також представляємо відомі бренди манікюрного обладнання, зокрема «Nisima». Компанія Witalina співпрацює з кількома виробництвами в Південній Кореї, де за кресленнями наших інженерів виготовляють різноманітні фрези. Крім того, ми маємо власну виробничу лінію в Одесі, де створюються корундові насадки для фрезерів. Наш магазин товарів для нігтів не стоїть на місці та постійно розвивається, щоб пропонувати вам якісні манікюрні інструменти та відповідний сервіс обслуговування. 

купити все для нігтів  в магазині  Witalina

Насадки для фрезера «Nisima» в Одесі та по всій Україні: асортимент інтернет-магазину «Віталіна»

Nail-індустрія не змогла б повноцінно функціонувати без спеціальних інструментів. Апаратний манікюр та педикюр недарма набирає популярність, оскільки це економія часу та більш професійна робота майстра. Зручне та ефективне обладнання для манікюру Witalina гарантує ідеальний результат, безпеку та комфорт процедури. Пропонуємо поговорити про те, які бувають фрези «Nisima», проаналізувати їх переваги та сферу експлуатації. Це допоможе вам краще орієнтуватися в асортименті та точно знати, які насадки для фрезера купити треба для тої чи іншої процедури.

Магазин для нігтів «Віталіна» пропонує такі насадки ТМ «Нісіма»:

тезаТвердосплавні фрези «Nisima». Насадки використовуються для зняття верхнього шару штучного покриття та забезпечують нетравматичну обробку нігтьової пластини. Вони слугують досить довго, адже виготовлені зі зносостійких, надійних твердих сплавів.
тезаКерамічні фрези «Nisima». Насадки з кераміки мають багато спільного з попередніми фрезами, проте вони трохи гостріші та менше нагрівають поверхню. Абразивний шар має різні насічки для делікатного та швидкого зняття будь-яких видів штучного покриття. 
тезаАлмазні фрези «Nisima» використовують обробки шкіри, видалення птеригію, відсування кутикули для більш зручного подальшого її зрізання, обробки бічних валиків та вільного краю нігтя. В залежності від обраного типу абразиву, насадки підходять як для чутливої, так і для грубої шкіри. 
тезаКорундові «Nisima». Матеріал їх виготовлення — суміш абразиву та клейкої речовини. Вони нагадують по функціоналу алмазні, але дешевші та безпечніші, тому їх можуть у роботі використовувати майстри-початківці. Купити фрези для манікюру з корунду варто практично для всіх етапів обробки нігтя, шкіри та навколонігтьового простору. Магазин манікюрних товарів «Віталіна» також пропонує більш жорсткі корундові насадки, які є незамінними інструментами при апаратному педикюрі та роботі подолога. 
тезаСиліконові та натуральні полірувальники «Nisima». Насадки з силікону та бавовни підходять для шліфування шкіри, нігтьової пластини, обробки потовщених ділянок та підготовки нігтя до нарощування. Полірувальними з середнім та грубим абразивом використовуються майстрами педикюру для обробки стоп, шліфування натоптишів та ороговілостей. 
Насадки для фрезера «Nisima» в магазині «Віталіна»

Всі вищеописані фрези об'єднує одне — висока якість. Представлені види насадок зручні в роботі, довговічні, практичні та легкі в догляді. При необхідності ми допоможемо вам підібрати та купити насадки для фрезера в Одесі та по всій Україні. З такими професійними інструментами ви станете справжнім експертом нейл-індустрії, навіть якщо тільки починаєте свій манікюрний шлях. 

Бажаєте купити все для нігтів в одному місці? Онлайн-магазин Witalina до ваших послуг

Все для нігтів «Віталіна» — це те, що потрібно кожному майстру манікюру та педикюру для досягнення ідеального результату та втілення творчих ідей в реальність. Якщо ви дійсно закохані в це ремесло, хочете надавати якісні послуги та завойовувати довіру клієнтів, вибирайте найкращі насадки до фрезера «Nisima». Бренд випускає фрези з різних матеріалів, варіативного розміру та ступеню абразивності, тому ви на нашому сайті знайдете все необхідне обладнання. Ознайомитись з асортиментом насадок, їх фото та ціною ви можете в онлайн-каталозі. 

Саме час оцінити інновації, що підготувала для вас ТМ «Nisima» та манікюрний магазин в Одесі Witalina, адже з такими якісними фрезами апаратний манікюр та педикюр перетворюється в справжню мистецтво!