Гель-лаки для нігтів дозволяють створювати довготривалі та привабливі манікюри, проте багато жінок і майстрів ставлять собі питання: як штучне покриття впливає на нігтьову пластину? Чи є воно безпечним для здоров'я нігтів? Розгляньмо це детальніше, спираючись на наукові дані та досвід професіоналів.

Гель-лаки для манікюру:

Гель-лаки для манікюру: чи дійсно вони безпечні? 

Гель-лаки для манікюру наносять на нігтьову пластину, після чого покриття висихає під дією УФ/LED-лампи. Цей процес створює твердий, стійкий до подряпин шар, який може залишатися на нігтях від двох до чотирьох тижнів. Однак, необхідно зазначити, що процес його нанесення та зняття може впливати на здоров'я нігтьової пластини. Тому важливо не лише думати про те, який гель-лак найкращий по якості, а й дотримуватись технології певних процедур. 

Перед тим як замовити гель-лак, ви маєте оцінити потенційні ризики його використання:

тезаХімічне пошкодження при знятті. Найбільший вплив на нігті відбувається під час зняття покриття. Гель-лак потребує використання ацетону або іншого розчинника для зняття, що може зневоднити нігтьову пластину й кутикулу. Часте застосування цих речовин може призвести до сухості, ламкості й стоншення нігтів.
тезаМеханічні пошкодження при знятті гель-лаку. Після того як нанесли розчинник, використовують скребки або металеві пушери, щоб зняти старе покриття, які, при неправильному застосуванні, можуть ненавмисно видалити верхній шар натуральної нігтьової пластини й спричинити її подальше пошкодження. Також популярним методом є використання фрези для спилювання гель-лаку. Цей метод вимагає обережності, адже існує ризик перепилення, коли насадка може зачепити натуральний ніготь. Це може призвести до пошкодження нігтьової пластини або навіть травмування нігтьового ложа. Важливо контролювати швидкість і тиск фрези, щоб зменшити ризик таких пошкоджень. І немає різниці, який саме купити гель-лак, оскільки технологія його зняття є відносно травматичною.
тезаЗневоднення нігтьової пластини. Чи шкідливий гель-лак? Ні, але якщо він довго залишається на нігтях, то може впливати на природну бар'єрну функцію нігтьової пластини, знижуючи її здатність зберігати зволоженість. Відновлення цієї функції після зняття покриття потребує часу, і поки це відбувається, нігті можуть залишатися вразливими та ламкими.
тезаХімічний опік при полімеризації. Нанесення занадто товстого шару гель-лаку може призвести до значного виділення тепла під час полімеризації під УФ/LED-лампою. Це може спричинити хімічний опік, що викликає дискомфорт і біль у клієнта. Магазин нігтьового сервісу Witalina також рекомендує дотримуватися рекомендацій виробника щодо часу полімеризації гель-лаку. 
тезаПоява оніхолізису. Використання занадто твердих матеріалів може призвести до відділення нігтьової пластини від нігтьового ложа, зокрема це часто трапляється на нігтях великих пальців ніг. Причиною оніхолізису також може бути наслідок хімічного опіку, описаного вище.

На питання, чи шкодить гель-лак нігтям, немає однозначної відповіді, бо все залежить від того, якого бренду продукти ви використовуєте, як знімаєте покриття, як його полімеризуєте тощо. Ми наголошуємо, що секрет здорового та доглянутого манікюру полягає в використанні якісних лаків і дотриманні правил щодо їх нанесення/зняття.

Саме час купити гель-лак? Ознайомтесь з порадами від «Віталіна», як зробити покриття безпечним І красивим!

Манікюрний онлайн-магазин witalina.com розуміє, як хочеться завжди мати гарні нігті, тому підготував для вас поради, як мінімізувати негативний вплив штучного покриття:

готовоОбережне зняття. Однією з ключових рекомендацій є використання м'яких методів зняття гель-лаку. Використовуйте розчинники/ремувери у мінімально необхідній кількості та час, щоб зменшити ризик хімічного пошкодження нігтьової пластини. Після замочування намагайтеся м'яко видалити гель-лак без надмірного скребкування, що може пошкодити нігтьову пластину.
готовоЗахист нігтів при використанні фрези. При використанні фрези для зняття штучного покриття завжди контролюйте швидкість та тиск, щоб уникнути перепилення та пошкодження натурального нігтя. Вибирайте насадки, які є достатньо «м'якими», тобто з невеликим зубом (фрези з грубою насічкою залиште краще досвідченим майстрам), і працюйте акуратно, щоб зберегти здоров'я нігтьового ложа.
готовоГлибоке зволоження та відновлення. Оскільки зневоднення є одним з основних ризиків при використанні гель-лаку, важливо регулярно зволожувати нігті та кутикулу. Використовуйте спеціалізовані олії та креми, які збагачені вітамінами та поживними речовинами, щоб не переживати, як гель лак впливає на нігті. Це допоможе відновити водний баланс нігтьової пластини та зменшити ризик ламкості.
готовоТонке нанесення покриття. Щоб уникнути хімічного опіку та появи оніхолізису, завжди наносьте гель-лак тонкими шарами. Це зменшує ризик надмірного нагрівання під час полімеризації та допомагає уникнути відділення нігтьової пластини від нігтьового ложа.
готовоВибір гнучких матеріалів. Для зниження ризику появи оніхолізису краще купити лаки для нігтів більш гнучкі й еластичні. Це стосується також гелів. Такі продукти забезпечують менший тиск на нігтьову пластину й допомагають утримувати природну гнучкість нігтів. Особливо це стосується нанесення гель-лаку при педикюрі.
готовоВикористання якісних продуктів. Не економте на якості гель-лаків. Віддавайте перевагу продуктам від перевірених виробників, що не містять шкідливих хімічних компонентів, які можуть сприяти пошкодженню нігтів. Чим краща якість, тим безпечніше покриття для вашого манікюру і здоров'я нігтів у довгостроковій перспективі. Якщо не знаєте, як вибрати гель-лак, наші менеджери вам допоможуть.

Гель-лак може стати чудовим вибором для тих, хто прагне стійкого та красивого манікюру. Проте, як і будь-яка косметична процедура, він потребує дотримання певних правил безпеки та регулярного догляду за нігтями. Прислухаючись до наших рекомендацій, ви зможете зберегти здоров'я ваших нігтів, а гель-лак буде тішити бездоганним виглядом протягом декількох тижнів.

купити гель-лак

Переходьте в наш онлайн-каталог та знайомтесь детальніше з асортиментом гель-лаків, які представлені у широкій колірній палітрі. Ми піклуємось про вас, тому гарантуємо якість всіх товарів, які ви знайдете на нашому сайті. Переконайтеся на власному досвіді, що магазин «Віталіна» – це все для манікюру від перевірених брендів за вигідними цінами.

 


Компанія «Witalina – прояв турботи про ваші нігті!