Зняття гелю з нарощених нігтів може здатися складним завданням, але при правильному підході та дотриманні техніки безпеки ви можете зробити це легко, не пошкоджуючи натуральні нігті. Для отримання бажаного результату важливо використовувати якісний гель для нарощування нігтів та не забувати про теоретичні знання, яким вас навчали на курсах манікюру. 

Купити гелі для нарощування нігтів

Як зняти нарощені нігті? Аналізуємо можливі способи

Купити гелі для нарощування нігтів – це всього лиш половина справи, адже потрібно вміти їх правильно наносити та знімати. Дотримання технології є базою, що впливає на результат, комфорт клієнта та здоров'я нігтьової пластини. Щоб не пошкодити ніготь й не витратити багато часу на зняття штучного покриття, прислухайтесь до експертних порад. які надає інтернет-магазин для манікюру Witalina.

Два способи, які знімати гель з нігтів:

купити все для манікюру та педикюру
  1. Зняття гелю за допомогою розчинника:
  • Підготовка:
    • Злегка заматуйте поверхню нігтя бафом, щоб розчинник краще проник в матеріал.
    • Будьте обережні при забафленні, щоб не торкнутися натуральної нігтьової пластини.
  • Вибір розчинника:
    • Використовуйте спеціалізований розчинник на основі ацетону – це найкращий варіант, якщо не знаєте чим зняти гель з нігтів максимально ефективно та швидко.
    • Нанесіть розчинник на ватні диски.
  • Час впливу:
    • Прикладіть ватні диски до нігтів і обгорніть фольгою.
    • Тримайте протягом 10-15 хвилин, залежно від того, якою товщиною був нанесений гель-желе для нігтів чи інший тип продукту. Не залишайте розчинник на нігтях занадто довго, оскільки це може пересушити кутикулу та нігтьову пластину.
  • Видалення гелю:
    • Акуратно видаліть розм'якшений гель за допомогою корундового пушера або апельсинової палички.
    • Починайте з країв нігтя, поступово рухаючись до середини.
    • Уникайте використання металевих інструментів, які можуть пошкодити натуральну нігтьову пластину
  • Завершальний догляд:
    • Якщо не вдалося зняти весь гель, то залишки можна безпечно прибрати пилкою.
  1. Зняття гелю апаратним методом. Для цього у вас має бути манікюрний фрезер, в який треба вставити відповідну фрезу:
  • Вибір фрези:

Важливо обрати найкращу фрезу – чим товще наносяться гелі для укріплення нігтів, тим більшим має бути зуб. Також варто звернути увагу на матеріал насадки: для зняття штучного покриття підходять як твердосплавні, так і керамічні фрези. Переваги керамічних: вони довше слугують, знімають матеріал м'якше, значно менше виділяється тепла при знятті, що не викликає дискомфорту. Перевага твердосплавних – вони значно дешевші керамічних. 

УВАГА(!). Якщо ви бачите, що керамічна фреза коштує, так само як і твердосплавна або навіть дешевше – ми наполегливо не рекомендуємо купляти таку фрезу, бо її здешевили шляхом домішок з дешевої сировини. Така фреза стає небезпечною, оскільки в процесі роботи може розколотися чи розкришитися. Для новачків рекомендуємо обирати фрезу з округленим кінчиком.

  • Техніка зняття:
    • Для новачків рекомендована швидкість 15000-20000 об/хв. Досвідчені майстри, які знають, як зняти нарощені нігті, можуть виставляти швидкість на 25000-30000 об/хв.
    • Встановіть напрямок обертання «forward».
  • Дотримуйтеся схеми зняття, представленої на малюнку.

    Техніка зняття покриття з нігтя

    • Під час зняття гелю пам'ятайте про рівномірний натиск. Зайвий тиск може призвести до пошкодження натурального нігтя. 
    • Коли ви обробляєте бічні сторони нігтя, будьте особливо уважними, щоб не пропиляти бокові паралелі нігтя. Тому кінчик фрези не повинен занадто прилягати до нігтя
  • Фінальна обробка:
    • Видаліть дрібні нерівності за допомогою пилки.
    • Якщо зняття відбувається перед корекцією, залиште тонкий шар гелю.

Зверніть увагу, що використання фрези потребує практики та навичок! Для кращого контролю підтримуйте мізинцем правої руки палець, з яким працюєте. Перед тим як купити матеріали для нарощування нігтів, добре відшліфуйте свої практичні навички на моделях. 

Коли ви використовуєте розчинник, щоб зняти гель Siller, Nub, DNKa чи інші продукти, маєте розуміти, що це процес більш тривалий. Якщо дуже товстий шар покриття, краще застосовувати фрезу. Окрім того, є ризик пересушити нігті та кутикулу. Проте переваг більше: простота методу, відсутність необхідності у покупці спеціального обладнання, бюджетність тощо.

Переваги використання фрези для зняття гелю:

готовошвидкість та ефективність;
готовоуніверсальність – підходить для будь-якої товщини гелю;
готовоестетика – дозволяє досягти ідеально гладкої поверхні нігтя.

Проте не варто й забувати про недоліки, якщо ви планували гель для укріплення нігтів купити та надалі знімати його за допомогою апаратного методу. Цей спосіб потребує досвіду та практичних навичок, він є дорожчим і травматичним (існує ризик пошкодити натуральний ніготь при неправильному використанні фрези.)

Якісні гелі для укріплення нігтів та їх нарощення від «Віталіна» – гарна якість за доступною ціною!

Після того, як ви замовите необхідні товари для манікюру в магазині «Віталіна», слід перейти до вибору методу зняття гелю. Спосіб залежить від ваших особистих уподобань, досвіду та наявності інструментів:

тезаЯкщо ви самостійно знімаєте гель Nailsoftheday чи якийсь інший тип покриття без звернення до професіонала, рекомендується почати зі зняття гелю розчинником. Це простий і доступний метод, який не потребує спеціальних навичок.
тезаЯкщо вам потрібен швидкий і якісний результат, або у вас товстий гель, краще використовувати апаратний метод. Але має бути в наявності потужний фрезер і насадки до нього.

Пам'ятка від Witalina:

готовоНе поспішайте. Зняття гелю – це делікатний процес, який потребує акуратності та терпіння.
готовоНе використовуйте грубу силу. Зайвий тиск може призвести до пошкодження натурального нігтя.
готовоРобіть перерви. Це допоможе вам зберегти концентрацію та уникнути втоми.
готовоПісля зняття гелю використовуйте зволожувальні олії та креми, щоб захистити їх від пересихання.

Дотримуючись цих порад, ви зможете зняти гель з нарощених нігтів, не пошкоджуючи натуральні, і зберегти їх красу та здоров'я. Якщо ви саме планували оновити свій запас матеріалів, перегляньте наш онлайн-каталог, адже «Віталіна» – все для манікюру, що необхідне кожному майстру для надання якісних послуг у нейл-індустрії.