|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Гель-лак з блискітками синій Touch Gel Polish Pixi №5, 9 мл
Touch Gel Polish Pixi 5— це синій відтінок із вітражною базою та блискітками, який створює ефект глибини й холодного сяйва, ніби колір світиться зсередини. За денного освітлення він виглядає стримано й елегантно, а під штучним — розкривається мерехтінням і красиво підкреслює рухи рук.
Гель-лак має маслянисту текстуру середньої густини, легко розподіляється та не затікає під кутикулу. Формула дозволяє рівномірно перекрити нігтьову пластину у два тонкі шари без смуг і прогалин. Підійде як для акцентних дизайнів, так і для повноцінного покриття, коли хочеться глибокого кольору з блиском без надмірної декоративності.
Особливості:
-
масляниста консистенція середньої густини — рівне нанесення без прогалин;
-
вітражна основа — ефект глибини та «живого» кольору;
-
мікроблискітки — делікатне сяйво без додаткової підложки;
-
без різкого запаху — комфортна робота під час процедур;
-
зручний пензлик — точне нанесення й легке вирівнювання;
-
ефектно виглядає під матовим топом;
-
стійке покриття — до 4 тижнів без втрати блиску.
Характеристики:
-
Бренд: Touch
-
Країна бренду: Україна
-
Колір: синій
-
Текстура: з шиммером
-
Об’єм: 9 мл
-
Полімеризація: LED 48W — 60 секунд
Touch Gel Polish Pixi 5 у синьому відтінку — це вибір для тих, хто хоче глибокий, фотогенічний колір із характером, який виглядає професійно та працює без сюрпризів у щоденній роботі.