|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Гель-лак перламутровий небесний шовк Adore Wild Pearls W-04, 8 мл
Adore Wild Pearls W-04 — перламутровий гель-лак у відтінку небесного блакитного шовку. Його елегантне сяйво нагадує про чисте денне небо й шовкову гладкість перлинної поверхні. У два тонкі шари лак розкривається як щільний, вишуканий сатин, а в один — як напівпрозора перлинна вуаль.
Завдяки маслянистій текстурі продукт легко наноситься, не розтікається та самостійно вирівнюється. Відтінок ідеальний для створення холодних пастельних образів, весільних дизайнів, а також доповнення до французького манікюру з перламутровим акцентом.
Характеристики
- Об'єм: 8 мл
- Колір: небесно-блакитний
- Тип: перламутровий
- Бренд: Adore
- Країна виробництва: Україна
Переваги продукту
-
Натуральний перламутровий ефект: м’який блиск із глибиною
-
Щільне перекриття у 2 шари або втирковий ефект у 1 шар
-
Текстура без розтікання — для роботи без поспіху
-
Універсальність у дизайні — чудово поєднується з білим гелем, фольгою, каміфубукі, рельєфними пастами
-
Тривалий ефект: блиск і покриття зберігаються до 3–4 тижнів
Небесно-блакитний перламутр гарно комбінується з білим, сріблястим, молочним або рожевим у техніках “повітряний френч”, “перлинний градієнт” чи монохромний нейл-арт.
Adore Wild Pearls W-04 — ідеальний для тих, хто хоче додати у свій манікюр нотку небесної легкості та витонченого блиску