Насадки для nail індустрії «Nisima»
«Nisima» — це український бренд насадок від найкращих виробників для професіоналів нігтьового сервісу, які люблять свою роботу.
Перед тим, як випустити насадку у продаж — вона обов'язково проходить тестування у найдосвідченіших майстрів.
Чому купити фрези для манікюру «Nisima» — це вигідно?
Компанія Віталіна, яка представляє бренд «Nisima» співпрацює з кількома виробництвами в Південній Кореї, де за кресленнями інженерів Компанії Віталіна виготовляють твердосплавні, алмазні, керамічні насадки та полірувальники, а також педикюрні ковпачки та диски. А на власному виробництві в Одесі створюються корундові насадки.
«Nisima» — це вигідно:
- тривалий термін служби;
- великий вибір;
- можливість замовити виробництво своєї насадки, з ексклюзивною формою
Твердосплавні насадки Nisima — це фрези з міцних інертних металів.
Мають широкий спектр застосування від зняття гель-лаку до висвердлювання стрижневої мозолі. ТВС «Nisima» мають такі насічки:
- хрестоподібні;
- з поздовжньою насічкою;
- з додатковою спіральної рискою;
- реверсивні
Фрези з спрямованими лезами є як для правшів, так і для лівшів.
Керамічні насадки «Nisima» — виготовляються з діоксиду цирконію.
Виконують ті ж процедури, що і твердосплавні. Відрізняються більш гострою заточкою, завдяки якій зменшується час проведеної процедури, при цьому фрези не нагрівають оброблювану поверхню.
Керамічні фрези «Nisima» мають такі насічки:
- хрестоподібні;
- з поздовжньою насічкою;
- з додатковою спіральної рискою
Алмазні насадки «Nisima» — для їх виготовлення використовуються кристали однакового розміру.
Вони не «рвуть» оброблювану поверхню навіть на жорсткому абразиві. Виготовлені за технологією натурального алмазу: високоточне калібрування зерен та високоякісне їх кріплення до основи.
Корундові насадки «Nisima» — зроблені з електрокорундового порошку, змішаним з полімерною зв'язкою.
Міцні, при цьому абсолютно безпечні для клієнта. Улюблені насадки у новачків нігтьового сервісу, а також ідеальні при роботі з тонкою й чутливою шкірою.
Силіконові полірувальники «Nisima» — зроблені із силікону, перемішаного з частинками абразиву різної величини. Під час роботи поступово сточуються та не забиваються.
Натуральні полірувальники «Nisima» — виготовлені з фетру або бавовни.
Ідеальні для чоловічого та жіночого гігієнічного манікюру.
Поради щодо правильної стерилізації насадок для манікюрного фрезера «Nisima»
Стерилізація насадок «Nisima».
- Дезінфекція. В спеціальні ємності, які стійкі до агресивного середовища, покласти використані фрези та залити дезінфікуючим засобом. Час експозиції дивіться в інструкції до дез.розчина.
- Передстерилізаційне очищення. Промити насадки після дезінфекції під проточною водою з миючим засобом, використовуючи щітку. Або очистити за допомогою ультразвукової мийки. Після обов'язково просушити насадки серветкою або іншим зручним для вас способом.
- Стерилізація. Можна використовувати три види.
— Термічна в сухожарі — стерилізувати можна: твердосплавні, керамічні (температурний режим не вище 180⁰С), алмазні (температурний режим не вище 180⁰С).
— Термічна в автоклаві — стерилізувати можна: твердосплавні, керамічні, алмазні, силіконові полірувальники.
— Хімічна — (рівень концентрату і час експозиції відповідно до інструкції виробника засобу) рекомендується використовувати для тих насадок, які не витримують термічну, а саме корундові та натуральні полірувальники.
Працюйте із задоволенням!
Професійні манікюрні насадки для фрезера бренду «Nisima»: найпоширеніші питання
Так, важлива. Є прямий взаємозв’язок між розміром і вагою насадки та її швидкості. А саме: чим більша та важкіша насадка, тим менша швидкість повинна бути. І навпаки: Чим легша та менша насадка, тим в більша швидкість обертання фрези може бути. Докладніше про це є нашому відео "Правильна експлуатація манікюрного фрезера"
Термін експлуатації насадок залежить від таких факторів:
-
якості матеріалу, з якого виготовлені насадки;
-
інтенсивності використання насадки;
-
кількості клієнтів;
-
видів виконуваних процедур;
-
методу стерилізації.
Для порівняння: умовно китайські алмазні насадки служать близько 10 манікюрів, тоді як Nisima - в 3-4 рази більше. Однак, щоб спростити вам розуміння, коли насадку все-таки потрібно замінити, розглянемо два способи:
-
Для алмазних насадок проведіть візуальний огляд напилення через збільшувальне скло (лупу). Якщо помітите залисини, тобто багато кристалів вже не на своєму місці, то насадка вже непридатна.
-
Візьміть безворсову серветку та проведіть алмазною стороною насадки по ній. Якщо на фрезі не буде взагалі або дуже мало ворсинок на алмазному покритті, то така насадка вже негодна.
Щодо твердосплавних та керамічних фрез, заміну насадки можна визначити порівнявши з новою фрезою. Якщо відчуваєте значну різницю і розумієте, що стара насадка гальмує роботу, то замініть її на нову.
Так, можна. Навіть більше, ми рекомендуємо використовувати саме універсальні насадки, які дозволяють виконувати кілька процедур. Це економить ваш бюджет, оскільки не потрібно закупляти великий асортимент насадок. Крім того, це допомагає економити час, адже переключення між насадками вимагає додаткового часу з декількох причин. Для того, щоб змінити насадку, вам потрібно зупинити роботу, витягнути поточну насадку з пристрою, знайти та вставити потрібну насадку, а потім запустити пристрій знову. Всі ці дії відбирають час, який міг би бути витрачений на безперервну роботу з клієнтом. Використання універсальних насадок дозволяє уникнути таких перерв та підвищити ефективність вашої роботи.
Детальну та повну відповідь надали у статті: "Що позначають кольорові смужки на ніжках насадок?" Якщо коротко, то кольорове маркування на хвостовику насадки вказує наступне:
-
жовтий – для надчутливої шкіри з близько розташованими капілярами;
-
червоний – для чутливої шкіри;
-
синій – для нормальної шкіри;
-
зелений – для огрубілої шкіри.
Якщо класичний манікюр дозволений, то й апаратний теж. Апаратний манікюр може бути протипоказаний тільки у тому випадку, коли взагалі будь-який манікюр з певних причин не можна проводити. Наприклад, протипоказаннями для будь-якого виду манікюру можуть бути:
-
Гострі запальні процеси на руках, такі як пароніхія, флегмона, гнійні пальці.
-
Грибкові інфекції нігтьового ложа або навколо нього.
-
Вірусні інфекції, такі як вірусні бородавки, кільцева гранульома.
Враховуючи ці протипоказання, важливо ретельно дослідити стан рук клієнта перед проведенням апаратного манікюру. У випадку виявлення якихось проблем зі здоров'ям, слід звернутися до лікаря за консультацією або відмовитися від проведення манікюру до повного одужання.
Ні, немає. Є фрези, якими дуже зручно та швидко можна видалити ушкоджений ніготь, наприклад: