|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Топ глянцевий супер блиск без УФ-фільтра V.AVDEEVA Top Super Shine, 12 мл
Топ Super Shine без УФ-фільтра від Victoria Avdeeva — це фінішне глянцеве покриття, створене для роботи з темними, насиченими та чутливими до зміни кольору відтінками. Топ формує інтенсивний дзеркальний блиск і зберігає чистоту кольору без синювання, пожовтіння чи спотворення тону.
Матеріал не має липкого шару, що значно скорочує час процедури та робить роботу майстра комфортнішою. Середня за густотою консистенція дозволяє легко контролювати нанесення: топ рівномірно розподіляється, не затікає та не створює зайвого об’єму. Еластична формула адаптується до нігтьової пластини й не тріскається в процесі носіння.
Цей топ рекомендований для дизайнів, де важливо зберегти глибину кольору без впливу УФ-фільтрів, а також для педикюру.
Особливості:
-
глянцевий топ без липкого шару;
-
без УФ-фільтра — не змінює відтінок покриття;
-
виражений ефект «мокрого» блиску;
-
еластична формула, стійка до тріщин;
-
не розтікається, легко контролюється;
-
не обтяжує нігтьову пластину;
-
підходить для всіх гель-лакових систем;
-
рекомендований для темних і насичених кольорів.
Характеристики:
-
бренд: Victoria Avdeeva
-
країна виробник: Україна
-
тип: фінішний топ
-
липкий шар: відсутній
-
консистенція: середньої густоти
-
об’єм: 12 мл
Спосіб застосування:
Нанесіть топ на готове кольорове покриття рівномірним шаром. Полімеризуйте в LED-лампі 60 секунд або в UV-лампі 120 секунд.
Топ Super Shine без УФ-фільтра — це контроль блиску та кольору там, де для майстра важлива абсолютна точність результату
